Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn
příjemné
pěkné
škoda tý středovky...spíš to příště víc ořízni zespoda
pekné
Snímek je neostrý - ale vyfotit střed pomněnky je kumšt už hodně velký - a barva jde do fialova, moje milovaná květina má jinou modř.
je to takové mdlé.....
5/6 trochu bych řízl odspoda, jinak OK
modrá - a krásná