..na ceste z Wanaky do Quenstownu..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Libi
pekná krajinka
5+
prave sa chystam na skye, a zaprisahavam sa, ze take zmrdy fotit nebudem;-)
ale uvidime, ci sa mi podari odolat;-)
miesto je to, samozrejme, krasne, ale len preto fotka nemoze byt asi vyborna, alebo ano?
pomer oblohy a toho podnou mi dost vadi...
můj sen se tam podivat :) na kolik to vyjde taková cesta? :)))
Ale jo
velmi prijemne
nice, tam by sa relaxovalo
super
pekne
paradni ;-) 6+
opět nádherné
pekne
hmm
pekne, v tienoch na lavej casti by som trosku zosvetlil
moc hezké
skvělé
... krásne :-)
krasne farby
pěkný
s prizmurenym okom :-)
:o)
fíha