je to panorama poskladana z 3 fotiek. Velmi ma oslovil tento pohlad kde chudacisko strom je sam v strede dvoch skupin stromov. Kto vie ako sa tam dostal??? Pekny den,prajem.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
3 až 4
zajiamvy pohled
neoslovilo, ani tónování nezakrylo absenci oblohy
Není špatná,ale podívej se na mail.........
myslim, ze v inej kompozicii by sa ustredny motiv tak nestracal...-vynechat oblohu (zmena ohniska), lepsie svetlo + farby by urcite prospeli...-tak by bola urcite super;) ...treba sa na "miesta" stale vracat. Ahoj