Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Dobrá fotografie
++, škoda těch zelených listů v pozadí
-škoda těch zelených listů v pozadí
preco??? mne sa to zda zaujimave taky predel dole su zlate listy hore zase zelene a uprostred prazdna je holubica. Ale to je moj amatersky pohlad ak mozes napis preco sa ti tam tie listy nepozdavaju??? (Mas pocit ze to rusi hlavny objekt fotografie)
5+
Na návštěvě? My tomu říkáme větev ;-)
Maličko chybí světlo, což by se dalo v počítači lehce dotáhnout.
a nie je to holubica
skoda ze male, tym straca fotka kresbu/ostrost
trochu male, trochu neostre... inac fajn