neboli presneji Common Starling, Sturnus vulgaris. Cesky tez prave brnenske spacor.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Výborný
to je fešák, parádní!!!
6+, super!
krásnej
super farby atd atd ...
povedena fotka
krásná kresba
:o):o)
6+
Krasna fotka.
super.
to je lesk, jako blesk
parádní...už přiletěli?:)
tož ten je špicové!
špaček mistrnně zvládnut, 6+1 za Brno!
6+ krásnej :)
Pěkně nablejskanej :)
pekne
6+
pěkné
suprovej
6+
špicové špačór!;-)
no ty si stěžuj :) krásná kompozice i ostrost, prostě moc hezká fotka!
5-6
6+ ...velmi pěkné
super..to je ale náhoda,zrovna jsem si prohlížela na netu cenu této kombinace objektivu s telekonvertorem a tady mám i ukázku jak to fotí..
super
Nádherné
jo...
pekne pekne
Moc pekné!
špaček je dost dobrej, ale přepaly na kamenech jsou špatné
Parádní fotka