Prosím o zrušení Black listu

  • 27.03.2023 10:31
  • KIV
  • 127
  • Jan Schafhauser
    Jan Schafhauser
    29.03.2023 13:20

    Lidi, zrušte to!
    Mě osobně nevadí že si mě tam někdo přidá. Ale už jsem párkrát narazil na to, že jsem chtěl ohodnotit celkem kladně nějakou fotku a ejhle,nešlo to, neb jsem byl u autora přidán:) Takhle přišel o bodíky:)

  • E.B.E
    E.B.E
    29.03.2023 14:05
    Reaguje na Jan Schafhauser 29.03.2023 13:20:

    "Lidi, zrušte to! Mě osobně nevadí že si mě tam někdo přidá. Ale už jsem..." - zobrazit celý komentář

    To je fakt dost dobrej důvod :-D ...spíš by mělo vadit, že "kvalita" fotek je závislá na tom, kolika a jakým lidem autoři "dovolí hodnotit". Což bývá zvlášť pro nováčky a kolemjdoucí dost překvapení. Sem tam někdo nahlídne, že se pokochá fotografiemi a ony v TOP takový hrůzy, že by člověk brečel. Začátečníci to dokonce pojmou coby etalon. To nedělá zrovna fotografování, ani serveru dobrou reklamu

  • Eff
    Eff
    04.05.2023 12:26

    Jsem také pro zrušení BL.

  • satoo
    satoo
    13.05.2023 18:03

    Black list klidne zruste, nebo nechte black list jen na to, aby neslo obtezovat cloveka zpravami a komenty, na hodnoceni by nemel mit black list preci vubec vliv... to nema logiku.

    Dalsi vec, ktera mi vadi asi vic, jsou "bůrometi" - kazdy fotce 5 hvezd. Zmenil bych system tak, aby kazdy mesic clovek "nafasoval" treba 100 "erárních" bodů, ty by měl bez práce, a další body by získal jen z hodnocení svých vložených fotografii - za svou fotku dostane napr. 30 bodu, a ty by mohl zase rozdat jinym. Nechapu, ze na vsech serverech je system hodnoceni zcela totozny a naprosto nefunkcni. :((

  • Petr52
    Petr52
    13.05.2023 18:13
    Reaguje na satoo 13.05.2023 18:03:

    "Black list klidne zruste, nebo nechte black list jen na to, aby neslo..." - zobrazit celý komentář

    S těmi erárními body je to zajímavý nápad.

  • E.B.E
    E.B.E
    13.05.2023 21:21
    Reaguje na satoo 13.05.2023 18:03:

    "Black list klidne zruste, nebo nechte black list jen na to, aby neslo..." - zobrazit celý komentář

    K blacklistu na veřejném serveru jsem se vyjádřil tisíckrát, takže stačilo. Ale k bůrometům a erárnímu přídělu bodů ještě ne. Podle mě nesmysl. Chování těchhle lidí to nijak nezmění. Svoje body si budou šetřit pro kamarády a jen tu každý měsíc zbude pět set nehodnocených fotografií. Už tak často vídám, že jsem jediný, co některé fotografie navštívil a komentoval. Nemyslím, že to přinese něco dobrého k hodnocení fotografií. To už by víc fungovala nutnost slovního komentáře. Což by zpomalilo kadenci jejich klikání a některé i odradilo vůbec hodnotit. Každopádně viník je tu jasnej. Jen se nesmí jmenovat nahlas :-)

  • MSD
    MSD
    13.05.2023 22:54

    Jako po léta zapřisáhlý odpůrce blacklistu dnes hlasuji pro jeho zachování. Dokonce bych byl rád, kdyby si mě někteří zdejší autoři na blacklist zařadili.

  • satoo
    satoo
    13.05.2023 23:17
    Reaguje na E.B.E 13.05.2023 21:21:

    "K blacklistu na veřejném serveru jsem se vyjádřil tisíckrát, takže stačilo...." - zobrazit celý komentář

    Visco, co jsem te tak cetl, mas hodne trefnych poznatku, vidis to, ale jsi nesmirne negativni. Hodnotis jen spatny fotky, u peknych jsem te cetl malokdy... Mozna se cesky servery uz nikdy nezlepsi, a je mi to celkem pumpicka, me na cizich nazorech zase tak moc nezalezi (kdyz se vyslovenene na neco neptam)... no, to je fuk, nevim, proc jsem to tady cekal jiny, nez na mrtvym photospostu a nebo nejakym toom "zeropyxelu"...

    Mel jsem jen pocit, ze muzu investovat trosku energie, ktera me nic nestoji, k tomu, abych se pokusil prijit s necim, co by situaci zlepsilo, ale tradicne si dam trojuder do steny "je to marny, je to marny je to marny". Diky.

  • KIV
    KIV
    Autor
    14.05.2023 11:47
    Reaguje na satoo 13.05.2023 23:17:

    "Visco, co jsem te tak cetl, mas hodne trefnych poznatku, vidis to, ale jsi..." - zobrazit celý komentář

    K tvé myšlence na přidělování bodů, odpočítávání bodů, povolování když ještě máš body, nepovolování když body dojdou, no to by asi bylo hodně drahé programování... No nic. Já chtěla původně jen to, aby se nastavil limit, tři či pět lidí v BL na uživatele, to by mělo stačit, aby se to nedalo masivně zneužívat... v nejhorším ten BL úplně zrušit... i to by vyžadovalo změny v programování, ale ne tak velké... Tak jak to je, je to jednoduché, musí se dávat aspoň pět hvězd a nebo to zavřít bez hodnocení fotky, a to se děje... jinak šup s hodnotícím na neomezený black list a tam bude i po smrti. No a tak je tu prostě často jen pět a víc a nebo pod fotkou mlčení. Je to fakt škoda. Ale nejde tlačit na pilu, doba je těžká, financí navíc nemá dneska nikdo, jsem ráda že tu ten portál máme, a tímto tedy upřímný dík majitelům portálu.

  • E.B.E
    E.B.E
    14.05.2023 20:49
    Reaguje na satoo 13.05.2023 23:17:

    "Visco, co jsem te tak cetl, mas hodne trefnych poznatku, vidis to, ale jsi..." - zobrazit celý komentář

    Jen k nedostatku hodnocení "pěkných fotografií". Za prvé je relativní, co jsou ty hezké fotky a podle mě je jich tu poslední dobou minimum, za druhé musíš přihlédnout k tomu, že je už i minimum uživatelů, kterým smím názor sdělit :-) Takže to může vypadat, že k některým fotkám se snad nechci vyjadřovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse