Téma dne "TICHO" - 2.2.

  • Festa
    Festa
    10.02.2023 20:28
    Reaguje na KIV 08.02.2023 12:22:

    "To já jen tak Vašíka zlobím, když je v těch desetinkách... u mne jste..." - zobrazit celý komentář

    Naopak si zamotala hlavu druhým. :-)
    V

  • casablanca
    casablanca
    14.02.2023 21:49
    Reaguje na Petr52 10.02.2023 19:22:

    "Prosím , aby se vyjádřili i ostatní. Stačí pokud odpovíte na otázku- ..." - zobrazit celý komentář

    Ano, souhlasím.
    Jen nevím jak mám chápat tuto větu: "Vyhodnocení, pokud budete souhlasit bych se ujal, když už jsem si to vymyslel." - to jako pokaždé provedeš vyhodnocení? :-)

  • Petr52
    Petr52
    14.02.2023 23:10
    Reaguje na casablanca 14.02.2023 21:49:

    "Ano, souhlasím. Jen nevím jak mám chápat tuto větu: "Vyhodnocení, pokud..." - zobrazit celý komentář

    Bohužel jsem to napsal nešťastně. Vyhodnocení jsem měl na mysli ohledně té změny pravidel pro 1.místo. Zatím ale na otázku o úpravě pravidla pro 1.místo TD odpověděli jenom 2 lidé.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    14.02.2023 23:25
    Reaguje na Petr52 14.02.2023 23:10:

    "Bohužel jsem to napsal nešťastně. Vyhodnocení jsem měl na mysli ohledně té..." - zobrazit celý komentář

    Petře, ke své poslední fotce jsem připsala prosbu, aby se naši členové vyjádřili. Ale nedělám si velkou naději. Nebuďme smutní, ta dvě první místa se snad nebudou hned tak opakovat a pravidla se nám podaří včas dopracovat. Tvůj návrh je slušný, připomíná mi to pravidla u skoků v atletice. K.

  • Marie
    Marie
    15.02.2023 07:15

    Asi takhle... já bych to vyřešila úplně jednoduše. Když budou na prvním místě dva, tak bych byla pro, aby to rozhodl sám zadavatel TD - prostě která fotka se jemu líbí víc a přijde mu nejlépe vystihující a vyjdařující jeho zadání... toho bych určila vítězem. Mohl by to třeba odůvodnit... atd. Určitě by byl všemi pochopen. :-)

  • Petr52
    Petr52
    15.02.2023 08:56
    Reaguje na Karla Milcová 14.02.2023 23:25:

    "Petře, ke své poslední fotce jsem připsala prosbu, aby se naši členové..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji za pomoc. Teď to záleží na tom , zda kolegové se vyjádří.

  • Petr52
    Petr52
    15.02.2023 09:00

    Děkuji za názor, ale mě osobně se tvůj nápad tak moc nelíbí, protože zavádí do jasných pravidel osobní prvek a trochu se obávám, že by mohl vyvolat zbytečnou diskusi účastníků po zvolení jedné fotky jako vítězné.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    19.02.2023 23:55
    Reaguje na Petr52 10.02.2023 19:22:

    "Prosím , aby se vyjádřili i ostatní. Stačí pokud odpovíte na otázku- ..." - zobrazit celý komentář

    Já s tvým názorem souhlasím, nic proti němu samozřejmě nemám. Jen vzpomínám, jak trvalo dva roky, než jsme se dohodli, že archívní fotky ne. V počátku "TD" byla povolena výjimečně fotka z archívu, pokud bude opravdu jedinečná, neopakovatelná a do tématu přesně zapadne. Tenkrát to lidi dodržovali, ale v poslední době bylo těch výjimečných fotek polovina a lidi se už moc neobtěžovali fotit, stačilo přehrábnout archiv. A pořád dohady, uznat, nebo ne? Takže jsem trochu skeptická, ale třeba se mýlím a víc lidí odpoví i když tomu moc nevěřím.
    Myslím, že každý se mohl už vyjádřit a pokud nikdo z nich není proti, ať to dá admin do pravidel..

  • Petr52
    Petr52
    20.02.2023 09:46

    Zkuste se prosím i ostatní vyjádřit k návrhu na vyhodnocení 1.místa v TD podle počtu 3 bodových respektive 2 bodových hodnocení při rovnosti bodů.

  • Petr52
    Petr52
    23.02.2023 09:32

    Rád bych shrnul diskusi k mému návrhu jak se vyhnout (aspoň ve většině případů) situaci , že máme 2 vítěze, kteří potom musí spolupracovat při zadání a hodnocení dalšího TD. Pro ty co předchozí diskusi nesledovali připomínám, že jsem navrhoval při rovnosti bodů na 1.místě použít dvě pomocná kritéria :
    1. větší počet 3 bodů
    2.Při rovnosti dle bodu 1 - větší počet 2 bodů.
    Svůj názor vyjádřilo 6 fotografů - pět z nich (Petr 52, Festa, casablanca , Míla Vildová a Karla Milcová) byli pro tento návrh, Marie měla jiný návrh a sice aby při rovnosti bodů na 1.místě rozhodl sám hodnotitel, která fotografie se mu více líbí - rozumí se z těch co jsou na prvním místě.
    Samozřejmě mě napadlo , že oba návrhy lze jednoduše spojit.
    Nejprve by bylo možné použít kritéria pro větší počet 3 bodů , respektive 2 bodů a potom pokud by tato dvě kritéria nerozhodla !! použít návrh Marie .
    Výhodou tohoto návrhu by bylo, že by nám vždy !! určil jednoho vítěze.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse