Téma dne "TICHO" - 2.2.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    08.02.2023 17:40

    Hezký den všem,

    holkám gratuluji k prvnímu místu a ostatním děkuji, fotky byly velmi povedené.

    Nové téma: "Osamělý, osamělá" 2.3. 2023
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/galerie/358/

    Vyhodnocené téma: "Ticho"
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/galerie/357/

    Jen abych předešel dotazům, tak se předem omlouvám, že holky nejsou napsané obě na 1. místě a tím pádem Petr52 je až na 4. Systém mi bohužel neumožňuje napsat 2 lidi na jednu příčku.

    Děkuji za pochopení, všem moc gratuluji a těším se na další TD.
    Adam

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.02.2023 18:02
    Reaguje na Adam Švarc 08.02.2023 17:40:

    "Hezký den všem, holkám gratuluji k prvnímu místu a ostatním děkuji, fotky..." - zobrazit celý komentář

    Díky, problém pořadí není vůbec problémem. Doufám, že nové téma přinese hodně zajímavých a povedených fotek. K.

  • Petr52
    Petr52
    08.02.2023 18:59

    Mě osobně velice mrzí, že grafické vyhodnocení neodpovídá skutečnému . Aby se stejná situace neopakovala v budoucnosti navrhuji během měsíce do příštího kola TD přijmout pravidla , jak při stejném počtu bodů na prvním, druhém nebo třetím místě rozhodnout.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    08.02.2023 23:41

    Já bych to pořadí nijak nedramatizovala, málokdy se stává, že jsou dvě první místa, tak jednou za dva, tři roky. Dejme tomu, že se dohodneme pro příště o prvním místě, třeba kdo s těch dvou, případně tří, se více zapojil a napsal víc příspěvků pod soutěžícími fotkami, nebo jak někteří navrhujete, kdo měl více trojbodového hodnocení, či nějaká ta procenta, návštěvnost.
    Řekněte mi, nedávno se tu vedla diskuze o tom, jak pouhé kouknutí pod fotkou na datum, případně exif, je skoro policejní práce a teď chcete, aby chudák sčítající ještě po výsledku probíral dalších padesát fotek a hledal o kolik má například vítěz více trojek. Nemyslím, že je tohle potřeba, stává se to minimálně a vždycky se ti dva dohodli na společné práci. Další místa potěší, vyhodnocení každý vidí, netřeba to myslím řešit. Vždyť o nic nejde, je to soutěž pro radost.

  • Petr52
    Petr52
    09.02.2023 19:05

    Celkem mě překvapuje, jak jste se všichni včetně admina ! smířili s tím , že je díra v pravidlech a situace se může kdykoliv opakovat. Pojďme společně vymyslet několik kritérií jak při rovnosti bodů na 1.místě a jenom na prvním místě! rozhodnout o vítězi.
    Navrhuji pro začátek : 1. rozhoduje větší počet prvních míst
    2. při stejném počtu prvních míst rozhoduje větší počet
    druhých míst.
    V našem případě - pouze hypoteticky by tato dvě jednoduchá pravidla určila vítěze.

    Pokud by tato dvě jednoduchá pravidla neurčila vítěze , tak se smíříme s dvěma vítězi. Není to prakticky žádná práce navíc !!!

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    10.02.2023 09:03
    Reaguje na Petr52 09.02.2023 19:05:

    "Celkem mě překvapuje, jak jste se všichni včetně admina ! smířili s tím ,..." - zobrazit celý komentář

    Petře, to je chytrý návrh. I když se situace s dvěma i více soutěžícími se stejným součtem hodnocení stáva zřídka, bylo by vyhlašování vítěze jednoznačnější. K návrhu by se měli vyjádřit i ostatní.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    10.02.2023 10:34

    Nápad je to velmi dobrý. Když se mezi Vámi účastníky odhlasuje, není problém ho do pravidel přidat. Já Vám do toho kecat nebudu, je to přeci jenom soutěž pořádaná účastníky galerie.

    Adam

  • Petr52
    Petr52
    10.02.2023 19:04
    Reaguje na Adam Švarc 10.02.2023 10:34:

    "Nápad je to velmi dobrý. Když se mezi Vámi účastníky odhlasuje, není..." - zobrazit celý komentář

    Díky.

  • Petr52
    Petr52
    10.02.2023 19:05
    Reaguje na Karla Milcová 10.02.2023 09:03:

    "Petře, to je chytrý návrh. I když se situace s dvěma i více soutěžícími se..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji.

  • Petr52
    Petr52
    10.02.2023 19:22

    Prosím , aby se vyjádřili i ostatní. Stačí pokud odpovíte na otázku- "Souhlasíte s úpravou
    pravidel soutěže TD dle mého výše zmíněného návrhu " . Úprava se týká pouze pořadí na 1. a 2. místě při rovnosti bodů 2 účastníků. Stačí odpovědět - Ano (souhlasím), Ne (nesouhlasím).Dejme si termín hlasování do pondělí 20.2. , aby jsme mohli úpravu pravidel vyhodnotit. Vyhodnocení , pokud budete souhlasit bych se ujal , když už jsem si to vymyslel.
    Důležité je podle mě při kolika odpovědích "ano" považovat pravidlo za přijaté.
    Prošel jsem počet účastníků posledních 5 TD. Počty byly 16,26,27,19,24.
    Navrhuji tedy , aby v případě že aspoň 14 kolegů a kolegyň odpoví "Ano", považovat pravidlo za schválené a požádáme potom administrátora, aby změnu zapracoval do pravidel.
    Jak jsem přišel k číslu 14 ? Je to nadpoloviční část při nejvyšším počtu účastníků za posledních 5 TD. Jenom vás chci poprosit o hlasování, aby bylo jasné zda si změnu přejeme (je to naše soutěž!) nebo ne. Oceňuji vaši vytrvalost pokud jste dočetli až sem.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse