Téma dne "TICHO" - 2.2.

  • KáStefi
    KáStefi
    07.02.2023 19:33
    Reaguje na KIV 07.02.2023 10:50:

    "Dík Petrovi52 za perfektní dohled nad TD a kvalitní a včasný sčot,..." - zobrazit celý komentář

    Vďaka za postreh,veru som si to nevšimla :)

  • KIV
    KIV
    08.02.2023 10:48
    Reaguje na Festa 07.02.2023 11:45:

    "Blahopřeji těm na bedně a díky a pochvala Petrovi. Pokud to sedí, tak Kája..." - zobrazit celý komentář

    Tak já ti ty počty ještě trošku zkomplikuju... Karla má za své TD Ticho fotky celkem 13 bodů a casablanca 15 bodů... :-)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.02.2023 12:05
    Reaguje na KIV 08.02.2023 10:48:

    "Tak já ti ty počty ještě trošku zkomplikuju... Karla má za své TD Ticho..." - zobrazit celý komentář

    Díky Karen za zkontrolování. Casablance moc gratuluji k vítězství a ráda jí přenechávám další akce. Takže admin ty výsledky dobře napsal - na 1. místě casablanca, na druhém já a na třetím Paveljan. Musíme se s casablankou a adminem domluvit, co se zaslaným tématem. No, chybička se vloudila a ne poprvé, nenapadlo mne výsledky přepočítávat, asi to budeme muset dělat pro pořádek. K.

  • KIV
    KIV
    08.02.2023 12:22
    Reaguje na Karla Milcová 08.02.2023 12:05:

    "Díky Karen za zkontrolování. Casablance moc gratuluji k vítězství a ráda jí..." - zobrazit celý komentář

    To já jen tak Vašíka zlobím, když je v těch desetinkách... u mne jste vítězky obě, taky jsem vás obě měla obě zabodované... a mimoto jste se už obě na tématu dohodly... a podle platných pravidel si tu zlatou půlíte. Těším se na nové téma...

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.02.2023 12:42
    Reaguje na KIV 08.02.2023 12:22:

    "To já jen tak Vašíka zlobím, když je v těch desetinkách... u mne jste..." - zobrazit celý komentář

    Karen, již jsem to napsala jak adminovi, tak casablance i Petrovi. Pořádek dělá přátele a tentokrát je správně vítězka jen jedna. To neznamená, že jí nepomůžu, když bude chtít. Vždyť je to naše prima hra, která nás baví. Snad to menší zdržení všichni vydrží. Využijte sluníčka a při procházkách foťte zatím jen pro radost. K.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.02.2023 13:00
    Reaguje na Karla Milcová 08.02.2023 12:42:

    "Karen, již jsem to napsala jak adminovi, tak casablance i Petrovi. Pořádek..." - zobrazit celý komentář

    No, napsala jsem všem úplně špatně. No, nepsalas, že ty body jsou vždy na jednu fotku - u casablancy je 15 bodů za dvě fotky, z toho na tu vítěznou 13. Tedy platí rovnost a dvě první místa. Omlouvám se za zmatky, zmátlo mne též uvedení pořadí fotek adminem - tedy 1.casablanca, 2. Karla Milcová, 3. Paveljan. No, platí u mne nejen dvakrát ale vícekrát "důvěřuj, ale prověřuj". K.

  • casablanca
    casablanca
    08.02.2023 13:13

    Takže platí to, co bylo spočítáno, uff, to jsem ráda. Líbí se mi s Karlou na bedně.

  • KIV
    KIV
    08.02.2023 13:27

    Jo, pravidla jsou pravidla, budete si muset to zlato rozkousnout napůl.
    Nikde není psáno jestli rozhodne počet vložených fotek, či počet hlasujících, či počet návštěvníků... a někde dokonce myslím stálo, že se nesčítají body ale že se hodnotí každá fotka zvlášť... A hlavní je ta akce a zábava... Pořád ještě nevím, kdo to vymyslel, když jsem přišla na FA tak už to běželo. Docela by mě zajímalo, jestli ten kdo to vymyslel ještě "hraje"...

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    08.02.2023 14:00
    Reaguje na KIV 08.02.2023 13:27:

    "Jo, pravidla jsou pravidla, budete si muset to zlato rozkousnout napůl...." - zobrazit celý komentář

    Karen, v pravidlch to máme: "Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají."
    Tak pro příště!
    K.

  • KIV
    KIV
    08.02.2023 14:55

    Souhlas, pamatovala jsem si to. Jen nikde nebylo psáno co rozhodne, když budou mít dva tři vítěznou fotku se stejnými body. Takže jednu zlatou máte napůl, a šupšup s tématem, jdu fotit... :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse