Téma dne "TICHO" - 2.2.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.02.2023 14:10
    Reaguje na MaTal 07.02.2023 13:18:

    "Vašku, když jsem včera dopočítala výsledky a byla dvě děvčata na prvním..." - zobrazit celý komentář

    Také jsem doufala, že to Zdena rozčísne - nestalo se. Ale s casablancou jsme dohodnuté. Nové téma dne je vybrané společně, ostatní dohodneme také. K.

  • Marie
    Marie
    07.02.2023 16:13

    Gratuluji všem na bedně a dalším pěkně umístěným. Mne bramborová medaile potěšila a děkuji za ní. Též díky za zajímavé téma Petrovi52 a práci s tím vším. A nezbývá než se těšit na nové - březnové - TD.

  • MaTal
    MaTal
    07.02.2023 16:45
    Reaguje na Festa 07.02.2023 13:53:

    "Ahoj Mahu, možností je hodně. Osobně bych si nechal první místo a vyhlášení..." - zobrazit celý komentář

    A kdo je druhý první. Když jsou pravidla, tak nejsou starosti, je jen zábava. Já se ještě pořad bavím …

  • Festa
    Festa
    07.02.2023 17:05
    Reaguje na MaTal 07.02.2023 16:45:

    "A kdo je druhý první. Když jsou pravidla, tak nejsou starosti, je jen..." - zobrazit celý komentář

    Já se taky bavím, i v komentářích. :-)
    V

  • casablanca
    casablanca
    07.02.2023 17:21
    Reaguje na Festa 07.02.2023 11:45:

    "Blahopřeji těm na bedně a díky a pochvala Petrovi. Pokud to sedí, tak Kája..." - zobrazit celý komentář

    Já klidně budu druhá i tak jsem byla mile překvapená.

  • Paveljan
    Paveljan
    07.02.2023 17:36
    Reaguje na MaTal 07.02.2023 13:18:

    "Vašku, když jsem včera dopočítala výsledky a byla dvě děvčata na prvním..." - zobrazit celý komentář

    Asi na tom až tak nezáleží, podle pravidel soutěže se obě děvčata dělí o první místo a o tom, co pro nás nachystají, se společně se dohodly. A tak to má být :-)

  • Paveljan
    Paveljan
    07.02.2023 17:42

    Děkuji všem za nominace pro mou fotku, druhé místo mě příjemně překvapilo. A jak tu kdysi napsal Festa, je to vlastně místo nejlepší, protože je bez práce :-) Také mám radost z toho, že o zlato se podělili mí favorité. Karle a Casablance blahopřeji, stejně tak Petrovi a všem ostatním. Je super, že všichni poctivě hodnotili!

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.02.2023 17:59
    Reaguje na Paveljan 07.02.2023 17:42:

    "Děkuji všem za nominace pro mou fotku, druhé místo mě příjemně překvapilo...." - zobrazit celý komentář

    Díky za komentář a jen připomínám pamětníkům, že situace dvou prvních míst se udála nejméně dvakrát. A vždy se úspěšně pokračovalo dál. A jsem ráda, že moji favorité dopadli hodně slušně. Byla to moc prima hra a bylo by dobré, aby aktivita všech a dodržování pravidel pokračovaly dál. K.

  • Tomava
    Tomava
    07.02.2023 18:41

    Gratuluji Karle a casablance k společnému vítězství a také paveljanovi a petroovi52 k umístění na stupních vítězů. Jak je vidět, tentokrát bylo TD vyrovnané (jsou dvě vítězky) a velmi úspěšné už proto, že hodnotili všichni účastníci. Velký dík patří Petrovi za rychlé vyhodnocení. Zároveň se moc těším, co pro nás dámy připravily dále.

  • KáStefi
    KáStefi
    07.02.2023 19:31

    Srdečná gratulácia všetkým na bedni, Petrovi veľká vďaka za zaujímavé TD aj za vyhodnotenie. Čo na nás dievčatá vymyslia, som veľmi zvedavá :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse