Téma dne "TICHO" - 2.2.

  • Petr52
    Petr52
    07.02.2023 09:03

    VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TD TICHO.

    Zúčastnilo se 20 fotografů, celkově jsme nafotili 44 fotografií, ale v průběhu soutěže smazali tři kolegové své fotky -
    Tamy, BiBi104 a Smallgrammar. Dále jeden kolega - Vladislav Douša nesplnil podmínku soutěže a sice v EXIFU chyběl datum pořízení fotografie a jeho mimochodem krásný snímek- Noční uličky Prahy- nebyl hodnocen. Takže nakonec v soutěži zbylo :
    16 autorů s 38 snímky.
    I tak se bylo na co dívat a soutěž byla vzácně vyrovnaná.
    Všech 16 autorů, kteří vydrželi do konce soutěže hodnotilo, což je proti minulé soutěži pokrok.
    -------------------------------

    1. místo - Karla Milcová - Ještě je ticho - 13 bodů
    - - . - - casablanca - Pssst!!! - 13 bodů
    2. místo - Paveljan - Zimní slunko - 11 bodů
    3. místo - Petr52 - Ticho u jeptišek - 9 bodů
    4. místo - Marie - Beze slov - 8 bodů
    - - . - - Tomava - Ideál - 8 bodů
    5. místo - KáStefi - Lebo zima - 7 bodů
    - - . - KáStefi - Pod kamenem - 7 bodů
    6. místo - MaTal - Mámina chvilka - 6 bodů
    7. místo - Cimlerova - Pauza - 3 body
    8. místo - Festa - Zapínáme MUTE - 2 body
    - - . - - Petr52 - Ticho u řeky - 2 body
    - - . - - KáStefi - Ani nohy - 2 body
    - - . - - casablanka - Tichý hudebník - 2 body
    9. místo - Marie - Bedřich Smetana - 1 bod
    - - . - - Cimlerová - Po dešti - 1 bod
    - - . - - MaTal - Hluk v tichu..... - 1 bod
    10. místo - Všichni ostatní - - 0 bodů

    Jak vidíte nastala zajímavá situace. Máme dva vítěze Karlu Milcovou - Ještě je ticho a
    casablanku - Pssst!!!.
    Obě jejich fotky byly skvělé a nemohli jste se rozhodnout. Pro oba vítěze moje velká gratulace. Takže : o vyhlášení tématu se musí dohodnout a rovněž tak o vedení soutěže a sčítání. Obě mají rovnocenné umístění.

    Gratulace také pro Paveljan - Zimní slunko a k bramborové medaili pro Marii - Beze slov a Tomavu -Ideál.
    Všem moc děkuji za krásné fotografie a budu se těšit na nové TD, které nám
    Karla Milcová a casablanka SPOLU !! vymyslí..

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.02.2023 10:30

    Děkuji všem, kteří si moji fotku spolu s fotkou casablancy vybrali na první místo. Casablance, Paveljanovi a Petrovi52 gratuluji k místům na bedně, Majce k bramborové medaili. Děkuji všem za pěknou hru, hodně jsem musela váhat s výběrem pro hodnocení. A díky také za vedení hry a rychlé vyhodnocení Petrovi a za to, že hra byla fér. Pokusím se rychle navrhnout casablance téma pro příští TD, snad vybereme něco zajímavého.

  • KIV
    KIV
    07.02.2023 10:50

    Dík Petrovi52 za perfektní dohled nad TD a kvalitní a včasný sčot, gratulace Karle a casablance, pochvala Paveljanovi, Petrovi52 a Majce, a zvláštní gratul taky KáStefi za 16 bodů ve 3 fotkách, všem dik za pěkné fotky a zábavu, a těším se na další téma.

  • casablanca
    casablanca
    07.02.2023 11:40

    Děkuji všem, které má fotka oslovila. A děkuji Karle, že mě pustila k sobě na stupínek :-) Všem vítězům, ale i všem zúčastněným gratuluji k účasti v tomto kole soutěže. Ale chci poděkovat i všem těm, kteří hodnotili, jestli všichni - tak to by byla paráda. Petr52 to zvládl skvěle. Karla Vám prozradí březnové téma. Hezký únor.

  • Festa
    Festa
    07.02.2023 11:45

    Blahopřeji těm na bedně a díky a pochvala Petrovi.
    Pokud to sedí, tak Kája podle počtu shlédnutí získala 0,35 bodu na osobu.
    Casablanca 0,32 bodu na osobu.
    Tím by se vítězství dalo vyřešit.
    Ale nechám to na dámách. :-)
    Co se týká BiBi 104, u svých fotek neměl- a datumy, tak je na moje upozornění dopsal- a, tak jsem je porovnal s exifem fotografií a ten neseděl s uvedeným dodaným datem. Tak potom je smazal- a úplně. I takové věci se dějí. :-)
    Vašek

  • Festa
    Festa
    07.02.2023 11:47
    Reaguje na KIV 07.02.2023 10:50:

    "Dík Petrovi52 za perfektní dohled nad TD a kvalitní a včasný sčot,..." - zobrazit celý komentář

    Zase tak perfektní nebyl. :-)
    Vašek

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    07.02.2023 12:18

    Milí fotografové, po dohodě s casablancou jsem již odeslala nové téma adminům. Doufám, že jsme vybraly téma, které se vám bude líbit. K.

  • MaTal
    MaTal
    07.02.2023 13:18
    Reaguje na Festa 07.02.2023 11:45:

    "Blahopřeji těm na bedně a díky a pochvala Petrovi. Pokud to sedí, tak Kája..." - zobrazit celý komentář

    Vašku, když jsem včera dopočítala výsledky a byla dvě děvčata na prvním místě, tak jsem doufala, že to třeba Z9 rozčísne a pokud by se tak nestalo, jako, že se nestalo, tak jsem přemýšlela jak bych z toho já, jako ten, který má povinnost rozhodnout, vybruslila. Napadly mě dvě varianty, první počty lepších umístění – tady obě stejný počet na prvním místě, ale Casablanca má 1 druhé, Karla žádné. Potom i to, co jsi Ty naznačil, i když mně to vyšlo jinak, ale taky jako u Tebe, ale v ještě větší prospěch Káji. První možnost se mi zdá správnější, je jasně daná body. Druhá možnost je taky možná, ale dobře víme, že hodnocení před udělováním bodů je občas o něčem jiném. V každém případě si myslím, že rozhodčí má rozhodnout a nenechávat to na „hráčích“. Zároveň je nutné toto zahrnout do pravidel a já bych se přimlouvala za to, aby v takovém případě bylo doplněno o, např.:
    Pokud dojde na prvním místě ke stejnému počtu bodů u dvou fotografií, potom oba budou na zlaté příčce s tím, že ten, který bude mít větší počet vyšších umístění – prvních míst, při stejném počtu prvních míst – druhých míst, při stejném počtu druhých míst a tudíž i stejném počtu třetích míst rozhoduje poměr slovních hodnocení a návštěv fotografie, bude rozhodovat o tématu a to vyhodnocovat.

  • MaTal
    MaTal
    07.02.2023 13:21

    Gratulace vítězům, ale i všem, kteří šli s "kůží na trh" a fotky poslali. Co oceňuji, že tentokrát všichni hodnotili.

  • Festa
    Festa
    07.02.2023 13:53
    Reaguje na MaTal 07.02.2023 13:18:

    "Vašku, když jsem včera dopočítala výsledky a byla dvě děvčata na prvním..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Mahu, možností je hodně.
    Osobně bych si nechal první místo a vyhlášení bych nechal na druhého prvního. :-)
    Když tak koukám, co je s tím starostí. :-))
    Vašek

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse