Téma dne "TROJÚHELNÍK" - čtvrtek 1.12.

  • Festa
    Festa
    20.12.2022 09:42
    Reaguje na Míla Vildová 20.12.2022 03:24:

    "Upravená pravidla máš pod dalším TD. Pokud tam něco chybí, můžem dopsat...." - zobrazit celý komentář

    "VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu."
    __________________________________________________________________________
    Ještě jednou se ptám, co udělala drapka špatně?
    Vítěz= POLICAJT?
    Příklad- fotka bez exifu= upozornit autora/popř. zjistit exif, pokud není u fotky smazán/- autor ale nereaguje.
    Autor fotky nakonec boduje účastníky "Zábavy" svými body a navíc dostane body
    za jeho "Bezexifovou" fotku od ostatních, pravidel znalých přispěvatelů.
    Policajt potom musí zjistit komu dal kolik bodů a od koho body dostal a to všechno odečíst.
    Při tom stačí fotku , která nectí pravidla nehodnotit, třeba jako já.
    No a pokud se najdou s prominutím t....a, kteří tu fotku stejně hodnotí
    a může za to nakonec Vítěz, tak to pěkně děkuji.
    To je pro mě znamení, že v TD nechci vyhrát!
    Vašek

  • KIV
    KIV
    20.12.2022 15:43

    Celý problém se jenom a jenom točí ohledně archivu. Což to nechat jak to kdysi kdosi opravdu dobře vytvořil, a žádné policajství a extra práce nebude třeba. Hmmm?

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    20.12.2022 16:02
    Reaguje na KIV 20.12.2022 15:43:

    "Celý problém se jenom a jenom točí ohledně archivu. Což to nechat jak to..." - zobrazit celý komentář

    Pokud je pro někoho na své soutěži policajstvím, pomoci a upozornit nováčky na na jednu, či dvě fotky pro doplnění, aby mohla být jeho fotka použita, pak se tu mějte..

  • Festa
    Festa
    20.12.2022 18:56
    Reaguje na Míla Vildová 20.12.2022 16:02:

    "Pokud je pro někoho na své soutěži policajstvím, pomoci a upozornit nováčky..." - zobrazit celý komentář

    Mám se dobře, ale může být hůř.
    V
    Mějte se.

  • KIV
    KIV
    20.12.2022 19:09

    Asi takhle - když někdo něco vymyslí a ono se to ujme a dělá to společnou radost, nemá smysl to chtít vylepšit za každou cenu. Takže prosím, zůstaňme všichni pěkně pospolu, dokud to půjde. Hezké svátky přeji, a těším se na další kolo TD...

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    20.12.2022 21:13
    Reaguje na KIV 20.12.2022 19:09:

    "Asi takhle - když někdo něco vymyslí a ono se to ujme a dělá to společnou..." - zobrazit celý komentář

    Moc by mě zajímalo, jaké se tady řeší vylepšování, jaké kreativity a nápady jsou navíc? Já o žádných nevím. Zákaz archivních fotek jsme si odsouhlasili někdy před dvěma lety, právě kvůli věčným hádkám, kdy se tyhle fotky začaly zneužívat. Tenkrát dala dohromady hezky pravidla Atropina, my měli možnost doplnit, aby byly jasné i pro nováčky.
    NIC SE VLASTNĚ KROM ARCHIVU NEZMĚNILO.
    Takže nechápu o čem píšeš.
    To že vychvaluješ stará pravidla je v pořádku, lidi je dodržovali a hlavně ctili, proto trochu překvapuje, že v těch nových by ti měly vadit. Přečti si prosím ještě jednou příspěvky od Raula z 6.listopadu, který byl účastníkem starých TD... i když tady šlo jen o bodování, jde především o pravidla.
    .
    .

    Raul Zelený celkem 2 716 bodů | 06.11.2022 11:47...
    Každý účastník soutěže by měl chápat svou spoluodpovědnost za průběh soutěže - aspoň tak, jak to chápe Marie v reakci na tvůj komentář (ode mě má palec nahoru), a vůbec nespoléhat na pomoc admina (toto je uživatelská soutěž - uživatelé ji vymysleli a řídí ji). Chápu, že pokud jsou uživatelé zvyklí, že admin bodování vypínal, mohou to brát jako ránu pod pás, ale kdyby chápali svou odpovědnost (tak jako to zde bývalo za "starých časů"), tak to funguje. Jsi "zvoleným prezidentem soutěže" a Tvým úkolem, není vypínat bodování, ale upozornit soutěžící na porušení pravidel.

    E.B.E celkem 0 bodů | 03.11.2022 21:22...
    Reaguje na casablanca 03.11.2022 12:29:
    Je tím myšleno, že výherce předchozí soutěže, tím i "rozhodčí" vyhlášení příštího výherce, vyřadí ze soutěže fotografie porušující pravidla. Jinými slovy nebude je brát v úvahu při sčítání bodů

    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/202793/
    -----------------------------------------------------------
    Uživatel BN (5. komentář pod fotkou) píše, že se mu fotka při psaní komentáře ztratila, načež autorka Petul vysvětluje, že omylem vložila bodovanou fotku, tak ji smazala a vložila znovu jako nebodovanou, a hned pár minu na to ji Fistule sděluje: "Jako vrchní sčítač tohoto TD si Tě tedy už teď mohu poznamenat jako účastníka hry :-) To jsem ráda... :-)"
    Čili kdo měl bodovanou fotku, nebyl právoplatným účastníkem, ale organizátoři na to včas upozornili a účastníci to hned napravili.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    20.12.2022 21:39
    Reaguje na KIV 20.12.2022 19:09:

    "Asi takhle - když někdo něco vymyslí a ono se to ujme a dělá to společnou..." - zobrazit celý komentář

    KIV já už asi fakt nebudu na tvé příspěvky reagovat, tvé mazání vět v příspěvcích na které odepisuji mi fakt štve, uvědomuješ si, že tohle jednání dělá pak z ostatních lidí blbce?

  • KIV
    KIV
    20.12.2022 22:20
    Reaguje na Míla Vildová 20.12.2022 21:39:

    "KIV já už asi fakt nebudu na tvé příspěvky reagovat, tvé mazání vět v..." - zobrazit celý komentář

    Koukám že i v tom tvém příspěvku je gumováno...
    Jinak to co jsi vyjmenovala je potvrzení toho, že to fungovalo dobře jak to bylo,
    Ale podívej, tohle je forum, řekla jsem jen svůj názor..
    Když myslíš že bude všem (i nováčkům) jasné přesné datum od kdy se fotka pro toto či jiné TD uzná, a jak se chybějící nebo jasně neodpovídající datum (zimní fotka v létě) bude ověřovat, jestli musí být u fotky exif, a co přesně se od sčítajícího očekává, tak fajn, mně to neva.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    20.12.2022 22:58
    Reaguje na KIV 20.12.2022 22:20:

    "Koukám že i v tom tvém příspěvku je gumováno... Jinak to co jsi vyjmenovala..." - zobrazit celý komentář

    Milá KIV, já nic nepřepisovala, jen jsem ta velká písmena zařadila do jedné řádky. To snad ještě smím.. :) No vidíš a ještě tady opravila chybičku, vyměnila jedno y za a.. :)))

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    20.12.2022 23:38
    Reaguje na KIV 20.12.2022 22:20:

    "Koukám že i v tom tvém příspěvku je gumováno... Jinak to co jsi vyjmenovala..." - zobrazit celý komentář

    Datum začátku soutěže teď každý vidí..
    Adam Švarc
    ADMIN 07.12.2022 19:21
    Myslím, že všechno důležité je v pravidlech obsaženo, aby to pochopili i nováčci. Proč by měl někdo něco ověřovat, to je povinnost soutěžícího, autor soutěže ho může jen upozornit, že něčím porušuje pravidla, aby to dal do pořádku, což je asi tak všechno. (a podle, nejen tebe policejní práce)
    Přesně to, co se ti tak líbí na starém TD, a o čem píše Raul.
    Jasné je, že fotka která nesplňuje pravidla, nemůže být zařazena při bodování.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse