Téma dne "TROJÚHELNÍK" - čtvrtek 1.12.

  • Festa
    Festa
    06.12.2022 14:05

    Jak se říká, ženy vládnou světu.
    Blahopřeji, skoro opět, Míle. :-)
    Drapce pochvala za vyhodnocení.
    Vašek

  • Festa
    Festa
    06.12.2022 14:09
    Reaguje na MaTal 06.12.2022 11:34:

    "Zdravím všechny, máme za sebou další kolo TD a jako „nudící se“ důchodce,..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj. Trochu mi přijde zbytečné dělat tabulky.
    Stačí přece jen, uvést tři první místa. :-)
    A pokud někoho zajímá, kdo měl bodů, může si dát práci jako vyhlašovatel-ka tématu.
    No a potom by se mu ta tabulka, na druhou stranu, hodila. ,-)
    Vašek

  • drapka
    drapka
    06.12.2022 14:22
    Reaguje na Raul Zelený 05.12.2022 23:45:

    "Za normální situace by to, co píšeš, dávalo logiku. Ale ta pravidla byla..." - zobrazit celý komentář

    Dobrý den, mohu se také zeptat, čím jsem selhala, .....předem se omlouvám, ale celou tuhle diskusi k TD "Trojúhelník" čtu až nyní, nenapadlo mě, že jsem někde pochybila, je-li možné něco napravit, pokusím se o to.....snažila jsem se vše udělat podle pravidel, které byly vždy k TD, netušila jsem, že je něco špatně......prosím o vysvětlení, děkuji Monika.

  • drapka
    drapka
    06.12.2022 14:28

    A předem se všem omlouvám, jestli jsem něco pokazila a chybně něco provedla, ....přes víkend jsem nebyla a teď, když jsem se snažila, co nejdříve sečíst body a vložit vám sem výsledky, na které se určitě těšíte,.... tak a teď čtu tohle, .....jestli jsem celé TD provedla chybně....tak za to se všem moc omlouvám, opravdu mě to mrzí, jestli je možná náprava, udělám to,....ale nevím zatím co?? ..... Monika.

  • casablanca
    casablanca
    06.12.2022 15:00

    DĚKUJI DRAPCE ZA RYCHLÉ VYHODNOCENÍ A GRATULUJI MÍLE I KáSTEFI K UMÍSTĚNÍ. UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ TÉMA.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.12.2022 15:04

    Blahopřeji Míle k vítězství, casablance a KáStefi k umístění na bedně. Díky všem za pěknou hru, Monice za prima téma a rychlé vyhodnocení. Pro dodržování pravidel doporučuji uvádět pravidla hned po vyhlášení tématu. Před časem jsme je podle připomínek upravili a několikrát použili. Potřebují aktualizovat, s Mílou jsme o tom diskutovaly. Těším se na nové téma, všem přeji pohodové Vánoce a hodně štěstí v roce 2023! Kája

  • Paveljan
    Paveljan
    06.12.2022 15:18
    Reaguje na drapka 06.12.2022 14:28:

    "A předem se všem omlouvám, jestli jsem něco pokazila a chybně něco provedla..." - zobrazit celý komentář

    Neboj, nic jsi nepokazila, co bylo třeba jsi udělala. Díky za originální téma a včasné vyhodnocení. Byli jsme zvyklí, že admin vypnul bodování a vložil pravidla. ale tentokrát to neudělal.

  • Paveljan
    Paveljan
    06.12.2022 15:23

    Gratuluji vítězům i všem ostatním za povedené fotky. Jinak můj názor je zveřejňovat celé pořadí, přijde mi zajímavé porovnat si, jak to vidí ostatní. Pro vyhlašovatele to zase tolik práce navíc není, body má tak jako tak sečtené.

  • Marie
    Marie
    06.12.2022 17:12

    Též gratuluji Míle k 1. místu a ostatním pěkně umístěným. Děkuji Drapce za téma a práci okolo toho všeho. JInak by se Ti měl pan Raul Zelený omluvit. Situace si to žádá. Nepochybila jsi vůbec ničím, jak jsem psala minule. Těším se na nové TD. :-)

  • drapka
    drapka
    06.12.2022 18:01
    Reaguje na Paveljan 06.12.2022 15:18:

    "Neboj, nic jsi nepokazila, co bylo třeba jsi udělala. Díky za originální..." - zobrazit celý komentář

    moc děkuju :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse