Téma dne "POHLED Z OKNA" čtvrtek 4.2. 2021

  • Petr52
    Petr52
    10.02.2021 09:08

    Blahopřeji vítězi.

  • Tomava
    Tomava
    10.02.2021 21:30

    Gratuluji vítězi i dalším na stupních vítězů, zároveň bych rád poděkoval všem účastníkům za opět krásné přátelské klání. A abych nezapomněl, těším se na nové Téma dne. Tomáš

  • Paveljan
    Paveljan
    10.02.2021 22:30

    Děkuji všem. Téma už vymýšlím a zatím prozradím, že mě k němu inspirovala diskuse pod fotkou mizejícího koně Standy Hořínka.
    Jelikož tohle bylo historicky moje první vítězství v TD, rád bych se zeptal zkušenějších kolegů, jak se oficiálně nové téma vyhlašuje. Sice už to tu někde bylo, jen nevím, kde to hledat. Díky.

  • Paveljan
    Paveljan
    10.02.2021 22:33
    Reaguje na Z9 09.02.2021 23:38:

    "Hip-hip-hurá! vítězi (kočka si zaslouží za pózování extra příděl masíčka :-..." - zobrazit celý komentář

    Kočka si jistě odměnu zaslouží, ale asi si bude muset počkat na víkend. Zatím si pochutnávala na konzervičce z Tesca...

  • Z9
    Z9
    11.02.2021 00:22
    Reaguje na Paveljan 10.02.2021 22:30:

    "Děkuji všem. Téma už vymýšlím a zatím prozradím, že mě k němu inspirovala..." - zobrazit celý komentář

    ... tak té inspirace pod Standovou fotkou jsem se nejvíc bála :-))))))
    a tady jsem od Helenky překopírovala nápovědu k vyhlášení nového TD:
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie, nebo nejlépe pošle adminům (redakce@fotoaparat.cz).
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

  • Marie
    Marie
    11.02.2021 08:58

    Můžeš to klidně napsat sem ... jsme všichni hodně zvědaví na nové TD ... abychom si už mohli promýšlet co vyfotíme ... oni to sem pak dají v následujících dnech. :-)

  • Paveljan
    Paveljan
    11.02.2021 17:30
    Reaguje na Z9 11.02.2021 00:22:

    "... tak té inspirace pod Standovou fotkou jsem se nejvíc bála :-)))))) a..." - zobrazit celý komentář

    Díky, Zdeno. No, škoda, že v 5 ráno je ještě tma... No, co se dá dělat :-)

  • Paveljan
    Paveljan
    11.02.2021 17:31
    Reaguje na Marie 11.02.2021 08:58:

    "Můžeš to klidně napsat sem ... jsme všichni hodně zvědaví na nové TD ......" - zobrazit celý komentář

    OK, během večera napíšu.

  • Paveljan
    Paveljan
    11.02.2021 23:35

    Vyhlašuji nové téma dne: Ve čtyři odpoledne

    Fotografujte cokoliv ve čtyři hodiny odpoledne. Třeba cestu domů z práce nebo na nákup, odpolední kávičku, volný čas, nebo naopak svoje pracoviště (pokud se tam smí fotografovat), nebo klidně odpolední sluníčko, prostě tam, kde zrovna budete. Časomíra být v záběru nemusí, ale mělo by z něj být zřejmé, že snímek byl pořízen právě kolem 4. hodiny (a nejen z exifu). Své soutěžní snímky můžete vkládat do galerie Téma dne po celý den ve čtvrtek 4. března.

    Doufám, že téma už z principu prakticky vylučuje archivní snímky. Zkontrolujte si hodiny ve fotoaparátu, ať máte správně exif (já zrovna budu muset poštelovat). Výhodou je, že vlastně vyhrají všichni, protože ve čtvrtek 4. března vznikne náš společný portrét 4. hodiny odpolední. Těším se. Pavel

  • Marie
    Marie
    12.02.2021 08:18

    Tak to bude opravdu zase zajímavé... 4. hodina rozhodne. :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse