Téma dne "POHLED Z OKNA" čtvrtek 4.2. 2021

• Marie
    Marie
    13.01.2021 20:55

Pohled z okna... to bude fajn. Téma se zdá být asi jednoduché, ale nebude tomu tak. Těším se. Díky.

• Z9
    Z9
    13.01.2021 23:07

Jaj to téma se mi zamlouvá ... doufám, že se všichni "tédéčkáři" ode dneška do 4.února k tomu oknu dokáží postavit, posadit, položit ... a hlavně u toho udělat aktuální fotku :-)))))
    Štefi a gratuluju k vítězné RADOSTI !

• Frantiszek
    Frantiszek
    28.01.2021 23:16

Jsem tu jen občasně. Jak funguje to téma dne? Musím vložit fotku vyfocenou pouze 4.2.?

• Míla Vildová
    Míla Vildová
    28.01.2021 23:56
    Reaguje na Frantiszek 28.01.2021 23:16:

"Jsem tu jen občasně. Jak funguje to téma dne? Musím vložit fotku vyfocenou..." - zobrazit celý komentář

Vkládají se fotografie vyfocené od vyhlášení soutěže do 4.2.2021. Ve čtvrtek 4.2. je jen den vkládání..

• Frantiszek
    Frantiszek
    29.01.2021 07:39
    Reaguje na Míla Vildová 28.01.2021 23:56:

"Vkládají se fotografie vyfocené od vyhlášení soutěže do 4.2.2021. Ve..." - zobrazit celý komentář

Dekuji

• Festa
    Festa
    29.01.2021 19:32
    Reaguje na Z9 13.01.2021 23:07:

"Jaj to téma se mi zamlouvá ... doufám, že se všichni "tédéčkáři" ode dneška..." - zobrazit celý komentář

Vyzkouším všechny polohy. :-) (Při focení).
    Fotku vložím, budu komentovat další autory a nakonec i budu bodovat. .-)
    Vašík

• Z9
    Z9
    29.01.2021 22:19
    Reaguje na Festa 29.01.2021 19:32:

"Vyzkouším všechny polohy. :-) (Při focení). Fotku vložím, budu komentovat..." - zobrazit celý komentář

Srandisto :-)
    užij si polohy, jsem zvědavá na výsledek (výsledky), dál to máš jako "starej profík" už perfektně zmáklý !

• Festa
    Festa
    04.02.2021 09:29

Zdá se mi to, nebo ještě nejsou vložená přesná pravidla k dnešnímu TéDé?
    Vašek

• Marie
    Marie
    04.02.2021 09:33
    Reaguje na Festa 04.02.2021 09:29:

"Zdá se mi to, nebo ještě nejsou vložená přesná pravidla k dnešnímu TéDé?..." - zobrazit celý komentář

Vašíku, nejsou ... ale už by dávno měly být...:-(

• Festa
    Festa
    04.02.2021 10:44

Ahoj. Nevím co se stalo, že nejsou vložená pravidla pro dnešní TD. Tak kopíruji alespoň z minulé soutěže. POZOR- pravidla jsem upravil, dle "Dohody".
    Již dnes - ve čtvrtek 4.2. můžete vkládat své fotografie na téma "POHLED Z OKNA"
    ...a tak připomínáme pravidla pro "TD
    Pravidla stručná:
    1) Vkládání fotografií do soutěže, kde téma dne je "Pohled z okna", je JEN ve čtvrtek 4.2. 2021. (NEHLEDAT v archivu, ani v krajním případě).
    2) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš od zítřka (až budou vloženy všechny fotografie), až do pondělí 8.2. 23:59.
    3) Vložit můžeš MAX 3 fotky.
    .
    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Tento den (čtvrtek 4.2.2020) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie nesmí být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené v tento den, ale PRO tento den .
    Vkládejte fotky s EXIF informacemi.
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora, NE své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie, nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz).
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).
    Bylo by i pěkné, aby se všichni zúčastnění zapojili i do výběru a bodování těch nejlepších fotografií, třech autorů.
    Doufám, že s pravidly budete souhlasit. Pěkný den.
    Vašík

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse