Úroveň webu

  • michaela.vin
    michaela.vin
    12.06.2018 17:00

    .. jen tak přemýšlím, možná by celkově vyšší úrovni mohlo napomoci třeba to, že by se omezil i možný počet vložených fotografií týdně (totéž u sérií), říkám si, že by tak autor musel více přemýšlet nad tím, jakou fotografii publikuje a vybíral by z mnoha ty, které považuje za nejlepší .. tudíž by nebyla honba za bodíky taková, galerie by měli být tím pádem i přehlednější a snad by i přibylo „kvalitnějších“ výtvorů, byl by větší prostor pro komentáře .. čemu třeba příliš nerozumím je, když někdo udělá 5-6 v podstatě stejných fotografií a následně je nahrává do galerie, i když třeba může jít o skvělý záběr, ohodnotím první (jednu) nebo okomentuji a další už ne, protože to podle mne pozbývá smyslu .. třeba by to i pomohlo v tom, že by se sem vrátili lidé jako pan Vrážel, paní Dana, bylo by to smysluplnější dle mého názoru, než se prodírat desítkami a desítkami fotografií, které stejně většinu nijak nezaujmou a ani se k nim nevyjadřuje .. (předpokládám, že nejsem první, koho něco takového napadlo ..)

  • E.B.E
    E.B.E
    12.06.2018 17:18
    Reaguje na michaela.vin 12.06.2018 17:00:

    ".. jen tak přemýšlím, možná by celkově vyšší úrovni mohlo napomoci třeba to..." - zobrazit celý komentář

    Tohle je podle mě celkem smysluplná připomínka. Přece jen. Nikomu se denně nezadaří opravdu slušná fotografie, která stojí za zveřejnění

  • E.B.E
    E.B.E
    12.06.2018 17:28
    Reaguje na xxxxxx 12.06.2018 14:00:

    "Tak vidíte, jak se ta bublina pěkně nafoukla...tohle byl hlavní smysl mého..." - zobrazit celý komentář

    Samozřejmně máš pravdu. Jen ne v tom, že by byl pro mě osobně IL nepříjemnej. Prostě mi jen nepřijde jako demokratickej přístup k veřejnému prostoru, svobodě slova. Určitě novým, začínajícím fotografům neukazuje správný směr na tomto webu. Co se týká FA, v jiných vláknech jsem zmiňoval, že tu nejde o fotografování, ale prachy. Tak to prostě je

  • E.B.E
    E.B.E
    12.06.2018 17:40
    Reaguje na michaela.vin 12.06.2018 17:00:

    ".. jen tak přemýšlím, možná by celkově vyšší úrovni mohlo napomoci třeba to..." - zobrazit celý komentář

    ...ale co by pomohlo daleko víc, kdyby každej nepovažoval fotku zvířátka, potažmo v lidské péči, foceného dlouhým sklem, byť kvalitně focenou, jako jedinečnou fotku (sem si náhodou dovolil se mrknout do profilu) Co je jedinečnýho na fotce, kterých denně vznikají na světě tisíce a zaplavují weby? Žádný rukopis, žádnej zvláštní děj ani ta jedinečnost nápadu....Každej by měl prostě začít u sebe

  • Stanislav Souček
    Stanislav Souček
    12.06.2018 17:49
    Reaguje na E.B.E 12.06.2018 17:40:

    "...ale co by pomohlo daleko víc, kdyby každej nepovažoval fotku zvířátka,..." - zobrazit celý komentář

    A co takhle zvolit takového místního Tita Petronia, který by jako fotografický arbiter elegantiarum rozhodoval, co je pro zdejší web vhodné a co nikoli? Řekl bych, že vy k tomu máte jedinečné předpoklady. :-)

  • michaela.vin
    michaela.vin
    12.06.2018 17:52
    Reaguje na E.B.E 12.06.2018 17:40:

    "...ale co by pomohlo daleko víc, kdyby každej nepovažoval fotku zvířátka,..." - zobrazit celý komentář

    .. to už je věc osobního názoru a pohledu, v čem jeden spatřuje jedinečnost okamžiku, druhý vidí fádní fotografii, opravdu bych neočekávala, že náhled na fotografii je pouze a jen jeden jediný správný .. nemusím mít školu na to, abych věděla, co se mi má líbit .. nemusím to ani nikomu vysvětlovat, co na mě působí a co ne .. to už je vše osobní rovina a myslím si, že je v pořádku, když hodnotím podle svého uvážení a ne podle toho, jak by se mělo hodnotit podle uvážení druhých .. asi tak ..

  • xxxxxx
    xxxxxx
    Autor
    12.06.2018 18:06
    Reaguje na E.B.E 12.06.2018 17:28:

    "Samozřejmně máš pravdu. Jen ne v tom, že by byl pro mě osobně IL..." - zobrazit celý komentář

    Víte Romane, já psal , že blokace na IL Vám může vadit "možná" ...né určitě :) a IL stéjně nebyl obsažen v mé úvodní myšlence ani pro mě nemá zásadní smysl ho zde řešit.

  • MSD
    MSD
    12.06.2018 19:07
    Reaguje na xxxxxx 12.06.2018 14:00:

    "Tak vidíte, jak se ta bublina pěkně nafoukla...tohle byl hlavní smysl mého..." - zobrazit celý komentář

    Abychom redakci pomohli, mohl byste uvézt příklad, jak by mohla nalákat dobré fotografy? Co by nalákalo vás?

  • xxxxxx
    xxxxxx
    Autor
    12.06.2018 19:47
    Reaguje na MSD 12.06.2018 19:07:

    "Abychom redakci pomohli, mohl byste uvézt příklad, jak by mohla nalákat..." - zobrazit celý komentář

    No... chápu to tak, že tomu moc nevěříte. Ale jen tak mimochodem, existuje něco jako osobní kontakty...Jiná věc je, zda má redakce o něco takového vůbec zájem. Mě osobně to tu příjde z její strany jako nábor na fotovýlety. No vy a další jim tu děláte jen křoví...Mě vyhrožoval banem admin, u kterého to byl za posledních pět led třetí koment...

  • MSD
    MSD
    12.06.2018 20:16
    Reaguje na xxxxxx 12.06.2018 19:47:

    "No... chápu to tak, že tomu moc nevěříte. Ale jen tak mimochodem, existuje..." - zobrazit celý komentář

    Ano. Máte pravdu. Nevěřím. Jsem součát toho křoví, o kterém píšete. A chtěl bych to tu mít pestřejší ve smyslu, který popisujete. Ale nevěřím, že když vás admin poprosí, začnete vkládat fotky a komentovat - radit tomu křoví. A jiní velcí fotografové také ne. Prostě nevěřím.

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse