Úroveň webu

  • xxxxxx
    xxxxxx
    Autor
    12.06.2018 20:27
    Reaguje na MSD 12.06.2018 20:16:

    "Ano. Máte pravdu. Nevěřím. Jsem součát toho křoví, o kterém píšete. A chtěl..." - zobrazit celý komentář

    Tak pak není potřeba mít tyhle jízlivé poznámky a napsat to rovno, že nevěříte. Já svůj názor na tento prblém napsal již výše. To slovo křiví neberte osobně, tím jsem tu byl já ale i další jiní, kteří se nezabývají tím co přináší peníze provozovatelům tohoto webu. No a ohledně těch "velkých" fotografů jsem rozhodně nemyslel sebe., ale příkladně některé špičkové krajináře, kteří tu ještě občas přispívají. Co se týče mě, myslímm jsem svou dávku snahy již vyčerpal...Mimochodem, když si čtu tu Vaši reakci, jasně mi to ukazuje, že i když dva chtějí totéž, nemusí to být totéž... Začněte kometovat diskutovat a jít vlastním příkladem. nejen pod vlastníma fotkama...

  • MSD
    MSD
    12.06.2018 20:37
    Reaguje na xxxxxx 12.06.2018 20:27:

    "Tak pak není potřeba mít tyhle jízlivé poznámky a napsat to rovno, že..." - zobrazit celý komentář

    :-) Já se necítím dotčený. Sám se řadím do toho křoví a už někde v předchozím komentáři jsem přiznal, že také nekomentuji. A vašich fotek si opravdu vážím, takže přiřadil-li jsem vás k velkým fotografům, myslel jsem to vážně. Nebyla v tom jízlivost. Ale ten váš návrh považuji stále za akademický - nereálný.

  • MSD
    MSD
    12.06.2018 20:50
    Reaguje na xxxxxx 12.06.2018 20:27:

    "Tak pak není potřeba mít tyhle jízlivé poznámky a napsat to rovno, že..." - zobrazit celý komentář

    A, přeloženo do češtiny, když píšete, že jste již svoji dávku snahy vyčerpal, píšete vlastně současně, že jste nad FA zlomil hůl. Promiňte a při vší úctě, potom mi vaše založení tohoto vlákna a váš úvodní text říká, že jste nám chtěl jenom oznámit, že jsme tady zústali (snad téměř) jen samí ubožáci. Zpráva přijata. Díky :-) Tady už asi trocha jízlivosti bude :-))))

  • xxxxxx
    xxxxxx
    Autor
    12.06.2018 21:16
    Reaguje na MSD 12.06.2018 20:50:

    "A, přeloženo do češtiny, když píšete, že jste již svoji dávku snahy..." - zobrazit celý komentář

    Tak pokud si tohle opravdu myslíte a napsal jste to o mě vážně, tak vlastně můžete být rád, že jsem to tu ukončila a já po tom , co jsem si od Vás o mě přečetl jsem také rád že už tu nejsem. Já se celou dobu mluvil o fotkách a jejich kvalitě a Vy skončíte v osobní rovině. To je to Vaše zdejší prokletí. Pokud Vám to tu takhle vyhovuje tak je to moje vlákno fakt zbytečné a není se s ním potřeba zabývat... mějte se fajn.

  • MSD
    MSD
    12.06.2018 21:19

    Děkuji. Vy také :-)

  • Festa
    Festa
    12.06.2018 22:43
    Reaguje na renegade 11.06.2018 23:49:

    "Davno som tu vo fore ani nic necital, chodim na server malo, lebo sa len..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj. Dříve jsem poctivě otevřel každou fotku. To zabralo i několik hodim a nakonec jsem "Spadl", bohužel. na to, že otevřu fotky z náhledu, co mě zaujmou,
    Je to smutný, ale opravdu nechci věnovat energii tomu, kdo o to nestojí, nebo tomu, kdo mě po třech komentech dá na BL. Ale těm se jen směju.:-) Takhle. :-)))))
    Jinak se měj hezky. Vašík

  • Festa
    Festa
    12.06.2018 22:49
    Reaguje na xxxxxx 12.06.2018 21:16:

    "Tak pokud si tohle opravdu myslíte a napsal jste to o mě vážně, tak vlastně..." - zobrazit celý komentář

    Pane Vráželi.
    Vrátil bych se na samý začátek Vaší bubliny. Velké V- proto, že Vaše fotky jsou opravdu zasrdcechytlavé. Není to však nějaké vlezectví.
    Ale proč Vám a Kykyrýmu stojí za to, zlepšit tento web? U Vás to chápu, i jste vložil a smazal. (I jako já).
    Proč teda sakja takový zájem?
    Vašík. Prostě mi to hlava nebere.

  • E.B.E
    E.B.E
    12.06.2018 23:06
    Reaguje na KIV 12.06.2018 13:29:

    "Anebo, protože jsi tak pěkně bezmocnej, a koukáš se slzičkou na to co se ti..." - zobrazit celý komentář

    Nechápu ....že ti někdo něco napíše pod fotku není důvod ronit slzu a už vůbec ne mazat. Proč??? ...jako že fotka pak nedosahovala stejné kvality??? ...nebo se snížil bodový růměr??? Vysvětli

  • E.B.E
    E.B.E
    12.06.2018 23:08
    Reaguje na Stanislav Souček 12.06.2018 17:49:

    "A co takhle zvolit takového místního Tita Petronia, který by jako..." - zobrazit celý komentář

    Dík...ale o to fakt nestojím

  • E.B.E
    E.B.E
    12.06.2018 23:20
    Reaguje na michaela.vin 12.06.2018 17:52:

    ".. to už je věc osobního názoru a pohledu, v čem jeden spatřuje jedinečnost..." - zobrazit celý komentář

    To je právě to, co tu řešíme. Ano...každej jsme osobnost a každej můžeme mít vlastní pohled.Každýmu se může líbit něco jinýho. Někdo může víc upřednostňovat kvalitu, jinej práci s hloubkou ostrosti.... ale co by si měli uvědomit všichni je, že "vyjímečná či jedinečná" fotka není ta, kterých nejen tady, ale kdekoli na webu jsou dnes a denně tisíce. To prostě neokecáš. I když to tak nevypadá, nemám nic ani proti zvířátkům, ani krajinkám. Jen je jich prostě moc. V zásadě stejných a pořád dokola. Místa tak profláklý,zvířátka tak stejný, že ani nerozeznáš jednu od druhé. Fotky tak zapomenutelný....Prostě běžný a průměrný, jestli to jde přirovnat ke zdejšímu měrnému systému. Rozhodně to má daleko do fotky, na kterou si vzpomeneš ještě po letech. No a pokud se vrátíme k těm zvířátkům. Ani mezi nima nejsou zrovna perly, který by si zasloužily nejvyšší hodnocení. Asi jsi viděla málo kvalitních fotek zvířat. A to mluvím pouze o amatérské sféře. O co mi vlastně prve šlo bylo vysvětlit, že vyfotit ochočený zvířátko zvyklý na lidi není žádný problém. A když ji ohodnotíš nejvyšší známkou, jak rozlišuješ fotky nevšedních a divokých zvířat, ještě za složitých přírodních podmínek (vánice, déšť atd), k tomu třeba v pohybu. Abychom zůstaly u tématu

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse