Úroveň webu

• Festa
    Festa
    12.06.2018 23:21

Pokaždý, když se začne jednat o těchto kravinách, mě přestává chuť, něco do tohoto webu vkládat a mrzí mě, že se do toho nezapojí víc lidí.
    Jsem tu proto, že tu je, i když se to někomu nezdá, přátelství.
    Nezaplétat si to s ...lezectvím.
    Jako by sousedovi záviděli jste barák.
    Chovejtme se podle pravidel a bude líp.
    Je mi zase ku.va smutno. Z vás.
    Vašík

• E.B.E
    E.B.E
    12.06.2018 23:33
    Reaguje na Festa 12.06.2018 23:21:

"Pokaždý, když se začne jednat o těchto kravinách, mě přestává chuť, něco do..." - zobrazit celý komentář

....tak promiň :-(

• Míla.V.
    Míla.V.
    12.06.2018 23:38

Nejvíc je mi smutno, když vznikne nedorozumění mezi lidmi, kteří mají vlastně skoro stejný názorový směr a někdy stačí pár písmenek a končí to nedorozuměním.
    A jinak myslím, že všichni, kteří se na fotky nedívají, ani nehodnotí, jen občas napíší ve fóru, těžko dokáží něco změnit. Mávnutí rukou neberu, sama jsem viděla, když začal pan Vrážel fotky i komentáře dávat, přidala se Danuška, MSD, Festa, Roman a pár dalších, jak se pomaloučku začalo fórum měnit, možná vám to ani nepřišlo, ale mnohým ano.
    Fórum se může měnit jen lidmi, kteří na něm budou pracovat. Co se týká adminů, nikdo zadarmo vám nic nedá, nedá se jim ani vytýkat, k čemu tenhle web používají a je proto především na nás, jaký bude.

• Festa
    Festa
    13.06.2018 00:21
    Reaguje na E.B.E 12.06.2018 23:33:

"....tak promiň :-(..." - zobrazit celý komentář

Lojzo, nejde o Tebe. Tada jen. Ale hlavně o ty zabedněný hlavy.

• Festa
    Festa
    13.06.2018 00:23
    Reaguje na Míla.V. 12.06.2018 23:38:

"Nejvíc je mi smutno, když vznikne nedorozumění mezi lidmi, kteří mají..." - zobrazit celý komentář

Mílo, ale skoro mi to připadalo, že kdo neuznal jejich fotky, jako byl k..debl.

• Festa
    Festa
    13.06.2018 00:26
    Reaguje na E.B.E 12.06.2018 23:33:

"....tak promiň :-(..." - zobrazit celý komentář

Ty víš, že mě pochopit, není jen tak. Ale to mám s Tebou asi společný,

• Míla.V.
    Míla.V.
    13.06.2018 01:15
    Reaguje na Festa 13.06.2018 00:23:

"Mílo, ale skoro mi to připadalo, že kdo neuznal jejich fotky, jako byl k...." - zobrazit celý komentář

Sice nerozumím těm posledním písmenkům, ale fotky, které nezapadají do sérií ptáčků, brouků, kytiček, ( podotýkám, že je fotím taky moc ráda) se mi většinou moc líbí a nevšimla jsem si, že by se nějaký jejich autor projevil s určitou nelibostí, ke kritice svých fotek.
    Dobrou Festo a hezký den. :)

• michaela.vin
    michaela.vin
    13.06.2018 09:45
    Reaguje na E.B.E 12.06.2018 23:20:

"To je právě to, co tu řešíme. Ano...každej jsme osobnost a každej můžeme..." - zobrazit celý komentář

.. můj předchozí komentář přesto platí a stojím si za ním, prohlášení typu: „měli bychom si všichni uvědomit, co je výjimečná fotka“ vyznívá vskutku úsměvně .. tak možná kdyby toto byl web, kde jediným hodnotitelem bude porota složená z význačných osobností fotografie a i přesto si troufnu tvrdit, že ani tak by každý její člen nehodnotil stejně, protože krajinář by viděl něco jiného, než ten, kdo se zaměřuje na portréty nebo zvířata (jedinečnost není univerzální) .. říkat lidem, co by si měli uvědomit, co by měli vidět, jak by měli hodnotit, to jako vážně? To je utopie. Podle mě je to především o dostatku či absenci respektu, já nesouhlasím s mnoha zdejšími hodnoceními (všeobecně) a mám na ně jiný náhled, přesto je respektuji, nebudu lidem říkat, že když dají sedm bodů fotografii, která je u mě těžko za čtyři, že asi neviděli moc kvalitních fotografií, lepších fotografií, než je tato, že by se měli nad sebou zamyslet. Takovou potřebu opravdu necítím. Na veřejném fóru tohoto typu má jejich názor (hodnocení) fakticky stejnou váhu, jako to mé, či kohokoliv jiného. To, že si však osobně vážím některých hodnocení od některých autorů více než od jiných, je logické a v pořádku. S tím ať si každý naloží po svém. Přesto, kdyby zde byla jediným hodnotitelem vybraná porota autorů, daleko více by se mi to líbilo a asi by mi to i více dalo a myslím, že i jiným členům. Každopádně tvé vidění situace také respektuji, máš na něj právo, stejně tak jako já na to své. Tímto je z mé strany diskuze k tomuto uzavřena.

• E.B.E
    E.B.E
    13.06.2018 10:48
    Reaguje na michaela.vin 13.06.2018 09:45:

".. můj předchozí komentář přesto platí a stojím si za ním, prohlášení typu:..." - zobrazit celý komentář

Nemělo to vyznít, že ti něco přikazuju. A jak jsem psal, chápu, že každej máme jiný priority. "Líbí" se nám něco jinýho. O co šlo je, že by si lidi měli najít mezi fotkama ten slušnej průměr ( což je 3-4) a od toho hodnotit víc, nebo míň. Ne začít sedmičkou a pak nemít lepším fotkám co dát. Neřeším, jestli někdo vidí fotku na dvojku, nebo čtverku

• E.B.E
    E.B.E
    13.06.2018 10:52
    Reaguje na michaela.vin 13.06.2018 09:45:

".. můj předchozí komentář přesto platí a stojím si za ním, prohlášení typu:..." - zobrazit celý komentář

Mimochodem. Přečetl jsem si svůj koment po sobě znovu a musím říct, žes ho hezky parafrázovala :-)

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace