Úroveň webu

  • E.B.E
    E.B.E
    11.06.2018 17:44
    Reaguje na MSD 11.06.2018 17:18:

    "Asi tak: 1 - nevhodná k vystavení; 2 - musíš se ještě hodně učit; 3 -..." - zobrazit celý komentář

    K čemu to? ...aby lidi nepsali komentáře už vůbec? :-( ...mimochodem: Co bude znamenat to slovo "výborná"? ...pod tím si každej představí to svoje

  • E.B.E
    E.B.E
    11.06.2018 17:49

    Mimochodem: Helenka to asi myslela celý jinak, než vy. Jestli jí rozumím, trojslovný popis hodnoty se bude zobrazovat automaticky, po kliknutí na číslo. Kdežto ostatní mluvili o "vysvětlivkách" k jednotlivým známkám. Podle mě ani jedno fungovat nebude, ale lepší jak drátem do oka :-)

  • MSD
    MSD
    11.06.2018 18:16
    Reaguje na E.B.E 11.06.2018 17:49:

    "Mimochodem: Helenka to asi myslela celý jinak, než vy. Jestli jí rozumím,..." - zobrazit celý komentář

    Je přeci jedno, jestli se zobrazí text nebo číslo, když všichni vědí, co to číslo znamená. A "výborná" znamená, že se ti moc líbí po všech stránkách - kompozice, světlo, technické zpracování, emoce, které vyvolává atd. Moc se ti líbí a nemáš jí co vytknout. Je to prostě to hodnocení, které bych od tebe rád (zaslouženě) dostával :-)))

  • KIV
    KIV
    11.06.2018 18:57
    Reaguje na E.B.E 11.06.2018 17:49:

    "Mimochodem: Helenka to asi myslela celý jinak, než vy. Jestli jí rozumím,..." - zobrazit celý komentář

    Romane, lepší jak drátem do oka je navrhnout něco lepšího.
    Takže, co bys navrhoval ty?
    A co s tím IL? Spokojen jak je to, nechat, omezit...? Nikde není psáno, že se něco bude měnit, ale jistě by bylo dobré slyšet názory lidí, co by navrhovali...

  • KIV
    KIV
    11.06.2018 19:17
    Reaguje na MSD 11.06.2018 17:18:

    "Asi tak: 1 - nevhodná k vystavení; 2 - musíš se ještě hodně učit; 3 -..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji.
    Moc fajn, jen mi nesedí to 7 ve spojení s (nepoužívat), tam by to chtělo nějak objasnit.
    Nevím, jestli zas lidi nenacpou všechno do "6 výborná" nebo "7 mimořádně výborná". Nějak jim zkráceně dát na vědomí, že by s těma šestkama a sedmama měli šetřit …
    Třeba nám ještě pomůžou další lidi tady...

  • michaela.vin
    michaela.vin
    11.06.2018 19:45

    .. jako dát k známkování popisky (návod) určitě není špatný nápad, tedy asi především bude dobrý pro nově příchozí, osobně nečekám, že stávající členové svá hodnocení nově upraví podle přidaných popisků .. ono jde trochu o to, nemít nereálná očekávání ve smyslu „podle sebe soudím tebe“(jakože fotka je jasně na tři body a kdo dá víc nebo míň, fotografii nerozumí, nevidí tam, co vidím já), to co pro někoho bude sedm, může býti pro druhého za čtyři a „pravdu“ budou mít oba – tu svou, žádná vyšší objektivní totiž není a žádný stručný návod to nezmění, to si myslím ..

  • MSD
    MSD
    11.06.2018 19:47
    Reaguje na KIV 11.06.2018 19:17:

    "Děkuji. Moc fajn, jen mi nesedí to 7 ve spojení s (nepoužívat), tam by to..." - zobrazit celý komentář

    Nepoužívat běžně, často, inflačně; používat opravdu mimořádně. :-)

  • michaela.vin
    michaela.vin
    11.06.2018 20:06
    Reaguje na KIV 11.06.2018 18:57:

    "Romane, lepší jak drátem do oka je navrhnout něco lepšího. Takže, co bys..." - zobrazit celý komentář

    .. co se týká IL, osobně jsem ho nepoužila a ani se k tomu nechystám, ale chápu, že se může objevit situace, kdy se tato možnost může hodit .. jeho omezení? Nevím. Je dost možné, že ho často využijí členové, kteří vlastně ani netouží po názoru druhých, tedy ne po těch kritických, pak je to spíš otázka na ně samotné, zda má smysl něco publikovat, pokud nejsem schopná nadhledu a sebereflexe. Na stanu druhou, mnohdy kritika (nemusí být čistě negativní) může být vnímaná jako ne zcela „správná“, pak je tu ale možnost reagovat diskuzí pod fotografií. Když nad tím přemýšlím, představuji si, kolik je tu ale uživatelů, kteří nemají možnost komentovat větší část fotografií (jsou odříznuti), nemyslím si, že jich bude mnoho (třeba se pletu), protože kdyby šlo o dva, tři lidi, pak je to zase otázka pro ně samotné, proč je má tolik lidí v IL, možná taky nedostatek sebereflexe vyjadřování? Těžko se to hodnotí, když nemám přehled, jaká je vlastně skutečná celková situace, ten mají jen správci ..

  • MSD
    MSD
    11.06.2018 21:13
    Reaguje na michaela.vin 11.06.2018 20:06:

    ".. co se týká IL, osobně jsem ho nepoužila a ani se k tomu nechystám, ale..." - zobrazit celý komentář

    Jsem asi na IL tří uživatelů. Sám na něm nikoho nemám a ze zásady tam nikdy nikoho nedám. Zrušení IL jsem dříve podporoval, ale už uznávám, že má své opodstatnění. Respektuji to. Spíše bych navrhoval, aby v tom profilu uživatele, který se ti otevře po rozkliknutí jména uživatele, byly infotmace o tom, koho uživatel sleduje, kým je sledován a KOHO MÁ NA IL. Tedy, pokud to není v rozporu s GDPR nebo jinou ochranou osobních údajů :-))) To by stačilo :-)

  • MSD
    MSD
    11.06.2018 21:19
    Reaguje na michaela.vin 11.06.2018 20:06:

    ".. co se týká IL, osobně jsem ho nepoužila a ani se k tomu nechystám, ale..." - zobrazit celý komentář

    S IL mě mrzí to, že nemám možnost dozvědět se, proč na tom IL jsem. Zjistil jsem, že jsem na IL uživatele, kterého si vážím a NIKDY jsem s ním neměl žádný spor a nijak jsem jeho fotky nekritizoval. Asi jsem kritizoval jeho kamaráda. Nevím. Prostě nemám možnost se to dozvědět. Ale přitom chápu, že u nesmiřitelných nepřátel je v rámci IL nutno zabránit nejen komentování fotek, ale i zasílání zpráv. Jak tohle vyřešit nevím :-(

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse