Úroveň webu

  • KIV
    KIV
    11.06.2018 21:20
    Reaguje na michaela.vin 11.06.2018 19:45:

    ".. jako dát k známkování popisky (návod) určitě není špatný nápad, tedy asi..." - zobrazit celý komentář

    Asi máš bohužel pravdu.
    No, třeba přijdou ještě i jiní s nějakými nápady.

  • KIV
    KIV
    11.06.2018 21:40
    Reaguje na MSD 11.06.2018 21:19:

    "S IL mě mrzí to, že nemám možnost dozvědět se, proč na tom IL jsem. Zjistil..." - zobrazit celý komentář

    Já jsem na IL asi dvou lidí myslím, dali mě tam po nějakém diskutování ve fóru asi tak před pěti sedmi lety, a budu tam napořád, protože oni sem už zavítají jen příležitostně, pokud vůbec.
    Možná by to vyřešila jednou dvakrát do roka (nebo aspoň při příležitosti jmenování každé nové vlády :-) ) AMNESTIE všech ignorovaných na FA :-)))))
    Taky na IL tak půl roku rok nikoho nemám, a dřív když jsem tam někoho dala, tak jen na uklidnění na krátkou dobu. Možná ani lidi nevědí jak si zobrazit seznam těch co je sami dali na IL, takže ani netuší, že mají třeba 129 lidí ve svém IL... :-)

  • Marimona
    Marimona
    11.06.2018 21:51

    Ahoj, vím, že jsem zde nováček, ale opravdu se zájmem sleduji tuto diskuzi a fandím zrušení IL - pokud někdo není schopen přijmout kritiku, má smůlu a měl by zapracovat na svém narcismu. Pokud se vyskytne situace, že z různých důvodů nechce být někdo někým oslovován a komentován, snad by se to dalo řešit individuálně pomocí adminu tohoto portálu? S bodováním naprosto souhlasím a ano, jsme tady většinou lidi, kteří se učí fotit (nikoliv tedy účastníci této diskuze krom mně :) ) a učí se vnímat, co s sebou nese dobrá vs špatná fotografie... pro mně reálné hodnocení by bylo velkou motivací i přesto, že vkus a gusto se liší člověk od člověka... na každém šprochu, pravdy trochu a to se mi tady potvrdilo. Návod k bodování určitě pomůže i když se možná některým líbit nebude... ale to je život a trénink :) za pokus to stojí než se plácat v chronické nespokojenosti. Držím nám všem pěsti...

  • KIV
    KIV
    11.06.2018 22:04
    Reaguje na Marimona 11.06.2018 21:51:

    "Ahoj, vím, že jsem zde nováček, ale opravdu se zájmem sleduji tuto diskuzi..." - zobrazit celý komentář

    Ignore list vznikl proto, že se tu odehrávaly útoky v době kdy admin si dovolil spát :-) nebo jet na dovolenou :-) Ono tu asi nejde být 24 hodin, a sledovat najednou diskuse pod všema fotkama a ve všech vláknech fóra. Ano, teď je tu klid, lidi jsou superslušní a přátelští. Možná že tomu napomohl právě ten IL...
    Ale nemusel by zrovna být neomezený, a občasná amnestie by taky nemusela vadit.:-)

  • Marimona
    Marimona
    11.06.2018 22:07
    Reaguje na KIV 11.06.2018 22:04:

    "Ignore list vznikl proto, že se tu odehrávaly útoky v době kdy admin si..." - zobrazit celý komentář

    Tomu rozumím, ale tak je třeba na vulgární útok nereagovat a pak to nějak domluvit s adminem až to bude časově možné?

  • KIV
    KIV
    11.06.2018 22:20
    Reaguje na Marimona 11.06.2018 22:07:

    "Tomu rozumím, ale tak je třeba na vulgární útok nereagovat a pak to nějak..." - zobrazit celý komentář

    Jasně. Je to pak hodně práce pro adminy procházet postižené fotky, prohlížet co odmazat, další lidi už na to reagovali, prostě takový administrátor předpokládám něco stojí, navíc pod fotkama jsou v komentářích díry, takhle prostě to zastavíš a už to nepokračuje, a nikdo to nemusí fixovat, je to jednodušší to prostě zastavit v začátku, když se to stane...
    Teď si připadám jako Tomáš Matonoha v soutěži na Nově, všude jsem byl, všechno jsem zažil... :-))

  • E.B.E
    E.B.E
    11.06.2018 22:45

    K IL už tu vlákno bylo...a jako se vším, k ničemu. Můj názor je pořád stejnej. Pokud si někdo nepřeje přijímat od druhýho poštu, jeho věc. Ale proč by lidi nemohli psát pod veřejně a dobrovolně uveřejněnou fotku na webu, kterej je k tomu určen, to nechápu. Nechceš kritiku? ...tak fotky vkládej tam, kde se nekritizuje, nebo na svoje webový stránky. Jak jednoduchý. K hodnocení: Není nic jednoduššího, než vytvořit popis jednotlivého bodového hodnocení. Horší je, že ho nejen nikdo nebude číst, hlavně si ho ale bude vykládat stejně po svým. Už to slovo "líbí", "výborná fotka" ....bez komentáře

  • E.B.E
    E.B.E
    11.06.2018 22:50
    Reaguje na KIV 11.06.2018 22:20:

    "Jasně. Je to pak hodně práce pro adminy procházet postižené fotky,..." - zobrazit celý komentář

    Pochybuju, že IL něco zastavíš (budou o tobě mluvit pod jinýma fotkama), nehledě na to, že nechápu proč. Takový lidi si jen udělají ostudu a normální lidi se tím pobaví. IL je jedině dobrej k tomu, vytvořit si okruh obdivovatelů za jediným účelem a samozřejmně zdárně "vychovává" nové následovatele příkladu

  • Marimona
    Marimona
    11.06.2018 22:51
    Reaguje na KIV 11.06.2018 22:20:

    "Jasně. Je to pak hodně práce pro adminy procházet postižené fotky,..." - zobrazit celý komentář

    Hmm, vypadá to, že technicky je to náročné zrealizovat... pak už asi zbývá jen akceptovat s úsměvem to, pokud se nepochopitelně ocitnu na této ignorační listině, lidi jsou různí a nic s tím nenaděláme. A pro druhou stranu je to ochuzení o další možnost se dozvědět o svých dílech i o sobě něco jinak a zřejmě to tak v životě mají... nikam se moc neposunou ani tady, ani jinde.. :) a jinak všude jsem byl, všechno jsem zažil - věřím, že zkušenosti tady získavané dlouhodobě prostě takové jsou, zažito mnoho, viděno ještě více :)

  • E.B.E
    E.B.E
    11.06.2018 23:08
    Reaguje na Marimona 11.06.2018 22:51:

    "Hmm, vypadá to, že technicky je to náročné zrealizovat... pak už asi zbývá..." - zobrazit celý komentář

    Nevidím nic technicky náročného ...jen to prostě "některým" takhle vyhovuje. Co mě u IL mrzí, není, že se dotyčný autor o něco připraví, ale že se takhle připraví o možnost poučení a srovnání i všichni, kdo by si komentáře mohli přečíst. Pak vzniká situace, kterou tu slýchám hodně často: "Když oni tak známkují všichni" ..."a přece tam nemůžu dát čtverku, když tam sou samý sedmičky?" ...v horším případě: "Raděj nekomentuju, protože by se autor mohl zlobit"

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse