Uvádíme nový FotoAparát.cz

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    12.10.2015 23:00

    Pokud se nekomu nepovedla přeregistrace, napište na webmaster@fotoaparat.cz...
    Diky za pomoc ...vsem dobrou noc

  • Jaroslav Beňo
    Jaroslav Beňo
    12.10.2015 23:58

    Uf. Asi som stara skola.... Toto prostredie je pre mna zatial cudzie. Nehnevajte sa tvorcovia, chyba bude asi v mojom prijimaci. Niekto mi jednoducho cez noc ukradol mojho oblubeneho plysoveho medvedika. Mozem si kupit takeho isteho, ale...nebude to uz on.

  • Anabru
    Anabru
    13.10.2015 08:55

    Strávil jsem tu hodně času, v posladní době už výrazně klesl počet účastníků a úroveň poklesla, nevím zda se mi podaří se znovu zapojit do nového systému, ale aspoň ušetřím čas na něco jiného. Zkusím se časem podívat zda se podaří vychytat nedostatky. Zatím naschledanou bylo tu docela hezky.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    13.10.2015 10:51
    Reaguje na Anabru 13.10.2015 08:55:

    "Strávil jsem tu hodně času, v posladní době už výrazně klesl počet..." - zobrazit celý komentář

    Úroveň je závislá na úrovni příspěvatelů. Počet uživatelů je závislý na tom, jak se server (a hlavně mikro-komnunita) lidem libí či nelíbí. Někteří odejdou a doufám, že se zde oběví noví a celkově to trošku ožije...

  • Pavel_P
    Pavel_P
    13.10.2015 10:52

    ...objeví... (kdyby byla možnost editiovat příspěvek opravil bych hrubku v předchozím komentu) :)

  • Vladislav Sychrovský
    Vladislav Sychrovský
    13.10.2015 12:19

    Mám lehkou připomínku k soutěžím. Autor soutěžní fotografie sice není zobrazován, nicméně při rozkliknutí všech autorových obrázků se tam objeví i jeho soutěžní fotografie, což by asi nemělo, že??

  • KIV
    KIV
    13.10.2015 13:14

    FA-vychytávání-much-Aneb-učení-mučení….

    1) Jsem na stránce FOTOGALERIE a jsem přihlášená. Nevidím nikde, jak se odhlásit.
    Kliknu na stránku Můj účet, chci se odhlásit tam.
    No, jsem stále na stránce FOTOGALERIE a ne na Můj účet. Budu si asi muset vybrat v roletce některou z dalších možností.
    Prošla jsem je všechny, a nic.
    A teď koukám, že ten poslední je „Odhlásit se“. Jsem to ale trouba!!!!
    Takže ano – poučena – příště odhlásit se – šup na Můj účet – a dolů …
    A mimochodem, k něčemu ta návštěva na „Můj účet – Zprávy“ byla dobrá – Když vidím tu záplavu (mých) pitomostí v zobrazených (už kdysi vymazaných) osobních zprávách, které se tu teď všechny zobrazují, slibuju si, že už to (snad) nikdy neudělám :-)
    A šmarjá, musím dát pozor a nekliknout na ten vykřičník nahoře vpravo, to bych nahlásila svůj vlastní e-mail jako nevhodnou konverzaci…

    2) Jsem na stránce GALERIE-všechny galerie, a čtu jak jsou v pořadí:
    Krajina
    Megapixel
    Ostatní žánry
    Černobílé foto …

    3) Forum – Nejžhavější diskuse - Širokoúhelníci epizoda XVII, dobré, hlavně že tam není Vylepšování fotoaparátu, kde se lidi posílali do, děkuji za to, dám na modlení.

    4) A zjistila jsem už, jak zjistit kdo je právě zalogován.
    FOTOGALERIE, až dole, než začne to modré.
    Teď mou zvědavost zaměstnává jen myšlenka, proč je někdy někdo vyznačen červeně, a někdy ne.

    CELKOVĚ jsem moc ráda, že tu FA ožilo, nový systém mě potěšil (až na ty čtverce co usekávají hlavičky a nožičky), jednak proto, že je možné vkládat mnohem větší fotky, a taky proto, že je tu zase viditelná administrace, která tu na to bude zas dohlížet, a klepne nás včas přes prsty. Taky proto, že až přejde období vychytávání drobností, bude tu jistě hodně foto soutěží a foto aktivit, a na to se těším nejvíc.
    P.S. Jo, a taky se přimlouvám k zařazení „Okem profesionála“ někam mezi soutěže, zaslouží si to…

  • Jan Dobrovodský
    Jan Dobrovodský
    Admin
    13.10.2015 15:43
    Reaguje na KIV 13.10.2015 13:14:

    "FA-vychytávání-much-Aneb-učení-mučení…. 1) Jsem na stránce FOTOGALERIE a..." - zobrazit celý komentář

    Červená barva jména uživatele aktivního v Galerii značí, že uživatel je admin. Ze začátku lze čekat zvýšený počet aktivních adminů, protože všichni chytají mouchy.

  • Líheň
    Líheň
    13.10.2015 18:31

    A já myslela, že čtvercování už je populární jen na ITF... :-D
    Souhlasím s názorem, že ty osekaný náhledy jsou fakt Běs(no).
    Jinak oceňuji snahu o změnu už hodně obnošeného kabátku, ale co se přehlednosti a intuitivního ovládání týče, jak uz bylo napsáno, tak to se moc nepovedlo. Ono ne všechno staré stojí za starou bel...ačkoru. ;-)
    Asi jsem taky stará škola, ač si jinak zas tak staře nepřipadám. Líbila by se mi změna designu, nikoliv však na úkor funkčnosti.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    13.10.2015 18:55
    Reaguje na Líheň 13.10.2015 18:31:

    "A já myslela, že čtvercování už je populární jen na ITF... :-D Souhlasím s..." - zobrazit celý komentář

    V čem byl starý web podle Vás funkčnější?

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse