Uvádíme nový FotoAparát.cz

  • kubuthor
    kubuthor
    12.10.2015 11:04

    Oblibeni uzivatele... Nejaka moznost prevest je do sledovanych? Nebo to tak uz je? Najdu oznacene fotky? A Tema dne?

    Koukam na tabletu jako puk, co tu mame noveho... A i kdyz schvaluji progres, je to pro me dost bolavy.

  • bell
    bell
    12.10.2015 11:32

    v systému se už trochu orientuju, můj muž hůř :).. ztratili jsme kousek starého světa, kousek jistoty.. ale takový je život.. snad si zvykneme, ale pár připomínek taky přidám:

    1. jako kubí, kde mi zmizeli mí oblíbení... dohrají se nějak časem, až doladíte, nebo jsem je navždy ztratila? ... měla jsem i takové, kteří tu třeba i pár let nebyli, ale ráda jsem se zpětně dívala na jejich fotky.. a pak označené fotografie? Budou? Dtto jako s oblíbenými uživateli :/

    2. v hlavním menu galerie, dejte na hlavní místo nejnovější fotografie... pořád to musím hledat v rozbalovací nabídce ve třetím sloupečku... tam, kam se chodí nejčastěji, tam by měl být nejjednodušší přístup

    3. potom asi taková drobnost, ale otravná - šipky pro přepínání mezi jednotlivými fotografiemi jsou umístěné uprostřed fotky, ale fotky jsou jedna 4:3 druhá 3:2 třetí 1:1 a jiná úplně mimo formát... a šipka tím pádem není na stejném místě a musí se myší hledat. Samozřejmě, jde odklikávat i šipkou na klávesnici, ale proč, když máme šipky na monitoru, že..

    4. proč není zveřejněno, koho má kdo v ignorovaných? čistého vína ať si nalijem, a pod fotkou je vidět, kdo nemůže hodnotit a že hodnocení může být zdeformované

    5. top se velmi nešťastně jmenuje NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE ... když tak nejlépe hodnocené, to není totéž, víme..

    6. však já si ještě vzpomenu :)

    5.

  • bell
    bell
    12.10.2015 11:50

    už jsem si vzpomněla :)

    7. v přehledu alb uživatele, po rozbalení VŠECHNA ALBA... nejde rozkliknout ani upravovat horní řádek alb, tj. 4 první alba

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    12.10.2015 12:17

    Jsem rád a oceňuji, že se něco pohnulo dopředu!

    Bohužel nové stránky osobně vnímám jako nepřehledné. Asi si časem zvyknu... ale v předchozím webu, kde bylo všechno nějak „nahusto“ , jsem se orientoval mnohem snáze než tady, kde je všechno zarámečkované a daleko od sebe.

    Připadá mi, že věci, které považuju za primární - jako rychlé a snadné zobrazení všech fotografií v galerii, intuitivní nahrání nové fotografie atdm, je tady nějak upozaděno za vším, co je podle adminů webu považováno za NEJ a TOP a zabírá přední příčky v nabídkách.

    Až se tu rozkoukám, budu v připomínkách konkrétnější.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    12.10.2015 12:45
    Reaguje na bell 12.10.2015 11:32:

    "v systému se už trochu orientuju, můj muž hůř :).. ztratili jsme kousek..." - zobrazit celý komentář

    ad 2) souhlas, na stránku galerie bych namísto "top fotografie" dal "nejnovější fotografie", jinak se musí klikat v menu naprovo.

  • aktešas
    aktešas
    12.10.2015 13:33

    Funguje vám u přihlášení funkce "Zapamatovat"? Mně ne..vždy mě to odhlásí a musím se znova a znova přihlašovat.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    12.10.2015 13:57
    Reaguje na aktešas 12.10.2015 13:33:

    "Funguje vám u přihlášení funkce "Zapamatovat"? Mně ne..vždy mě to odhlásí a..." - zobrazit celý komentář

    Taky ne. Můj prohlížeč to má sice předvyplněné z minula, ale i když zadám "zapamatovat", vždy musím klikat znova na přihlášení :)

  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    12.10.2015 15:23

    ...dlho velmi dlho som tu nebola...dufala som ze fcz sa raz oblecie do noveho kabata ale ze to bude tak velmi neprehladny kabat tak to som netusila...stranka je chaoticka,neprehladna,komplikovana...je horsia ako ta predtym...takze to vyzera ze sa tu zas dlho velmi dlho neukazem...

  • Ivo Troneček
    Ivo Troneček
    12.10.2015 16:48

    stejný problém s přihlašováním, snad to admini vyřeší, na nové prostředí si zvykám a líbí se mi.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    12.10.2015 18:56

    Nevím, kdo co už psal, ale zatím se tu nevyznám, Fotoaparát jsem měla ráda i kvůli jeho prostředí - byť pro někoho možná zastaralé a neatraktivní. Hlavní věc, která mě štve, je, že se náhledy všech fotek ukazují ve ČTVERCÍCH! To tak nenávidím jinde! A teď tu máme čtverce taky :( S tím se fakt nesmířím :D Judnu z mých nejlépe hodnocených fotek čtvercový náhled úplně zabil... (ovečku)
    Včera jsem odpovídala na poštu - do té se vejde jen málo písmenek a hlavně zautomatizovaný pohyb malíku chtěl udělat odstavce, 2x zmáčkl Enter ještě neukončená PIDIZPRÁVA se 2x odeslala! Je to sice na zvyku, ale...

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse