Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn
pěkné, jemné
hmm... pekne...!
6- fajn fotečka :)
:o)
5+ Škoda jen té chromatické aberace, tvořící nepěknou linii na spodku květu... Kompozicně líbí!
5+, zajímavé barvy
nepaci zladenie farieb, ani ostrost. preferujem podanie joshuu greya(tusim tak sa volal).
5++
V náhledu se mi to líbilo víc.
Takhle přímo mi vadí ta ostrost nebo co to je (technické termíny neovládám:).
Ale název mě uzemnil. Krásný :)
líbí
jo!
líbí
...Joshua Gray to není ale zaujalo.Trochu mi tu vadí ten květ v pozadí - resp. svým rozostřením na mne působí dost ploše.