Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezkej muzejní kousek,ale škoda TK....
Průměrná fotografie
nic moc
barvy nejsou spatne, ale ostrost a kresba - prumer
Krásnej Hurvínek (M131) , ale škoda, že to padá na stranu a není ostré..
a dost malé
Vše bylo řečeno.
Mašinka krásná,fotka je horší.
slabší TK
Tak krásné téma šlo zpracovat, zejména kompozičně, lépe
taky jsem se sní vozil :)
je mi to tu povědomé
dobrá - pro mne nostalgie - jen škoda horší TK