Nevim sic co to je za kyticku ale je fajna :)
Mejte se :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pro vsechny pls nakej popis pokud to pude :) diky :)
Blatouch
To František Richter: Super, tak už to fim :)
hezká
5-
:o)
+
4++
tu spodni bych ndavala na střed jinak fajn
pekne zelene a zlute barvy... a aj ostrost je dobra... a kompozice tiez
5 + Dobré světlo i kompozice, rozložení pásma ostrosti taky. Možná tam mohl být trochu větší kousek modré oblohy pro celkové vyznění
Lukáši, líbí.
:o)
... sa mi zda ze to je SVK nazov: zaružlie močiarne...
kompozicne fajn spravene!
pekné....
5+