Dnes v kolem 19:00, sw upravy: jas -10% kontrast +10% a ramecek. Dekuji vsem za prispevky. Jo ajeste rychla retus el. vedeni v PDR :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
bue rámeček
nemozem si pomoct, mne efektna obloha ledva staci na dobru fotografiu, sorac...
To HYZDIC: me se normalne libila taky ale upravama jasu a kontrastu mi zmyzel panelak kterej je pred horizontem, byl tam jak pest na oko :) takze asi tak :) ale diky
5/4
zapadofku asi nee (i kdyz taky jednu v galerii mam)
:o)