...a ja som neodpálil, zostal som tam zakopaný na brehu Baltického mora a čakal. Čo k tomu dodať, len to, že som porušil niekoľko bezpečnostných predpisov a keď sa tie rakety otočili na mňa :o. Ďakujem profíkom z odpalováku (vyžutne) za kľúčové info k odpalu, inak by sa elektronická uzávierka digi digi foťáku spamätala až po odlete rakety.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda, je to celé takové šedivé
to je potiletadlová střela?
vypadá to hrozivě;(((
Jaroslave, je to ta raketa na ktoru myslis - riadena protilietadlova
voe:o)
mno,cenu odhaduju tak na 50 milionu za kus:)))kdyby raděj ty prachy poslali do kultury....
6+,za odvahu
na jednom z podobnych cviceni nam vdaka super vycvicenosti nasich nadriadenych Neva S125 rozprasila odlietavajucimi kamienkami radar tak, ze z neho ostal len obvodovy ram :))))
to je hezke....já bych všechny ty drahé krámy prodal a vojáčky nahnal jako lebvnou pracovní sílu někam do fabrik
4 jako fotka +1 za unikatnost...
Unikatnost neberu
mas pravdu Jaro, ale az tak idealni ludia niesme aby sme si to zasluzili. Kultura je tak siroky pojem do ktoreho ti vsuniem aj tieto rakety. Lebo kutura nie je len umenie. Su to vsetky duchovne a materialne hodnoty ludstva, takze aj to, ako dokazeme bojovat. A ked najdeme v nasej kulture ine sposoby pretlacania si svojich rozhodnuti a idealov, tak to nebude taky ohnostroj z rakety, ale iba v klude niekdo stisne tlacitko ENTER a si v prdeli aj so svojim informacnym makrosvetom.
tak co jaroslav uz vies aky je rozdiel medzi kulturou a umenim?...ako fotograf na FA by si takuto zakladnu vec mal vediet
jj...zaměnil jsem termíny,nemyslel sem civilizační kulturu,ale tys to vystih
mě jen zaráží, že je to dneska druhý nejvýnosnější obchodní artikl na světě...po drogách...
nedivím se že lidi se chtějí z tohohle pop světa zfetovat... hlavně že je čím furt střílet:((
jukni pak sem, je to sejmuto analogovým kompaktem bez stativu a je to taková šlupka, že jsem se vždy lekl :-) http://lnyvlt.euweb.cz/fotoprivat/fotovojna/vojna11.jpg
srát na to že sem fotograf na fa,spíše mě to zarazilo jako studenta filosofie:))
pro lubo: tyvole,silvestr!!:D
to som rad, ze spoznavam buduceho filozofa, ja to uz mam za sebou....magister kulutrologie...
kulturologie :)
pre Luba...ohnicky si mozes fotit doma...mne raketa neusla
no comment...
jsem zahanben:))
5+1 za vyjímečnost a postřeh :-)
nic sa nestalo buduci pan kolega :) ...som rad ked mozme filozofovat
FOTOMUŽÍK ŘÍKÁ ANO :)
hustotka
podle me ten kontrast neni uplne idealni...dosti sedive.jinak vynikajici moment..a nezvykle foto
cervene vinko mas pravdu...za to vsetko mozu tie LCD monitory...kua...pozrel som si to v robote na klasike a skoro jsem se poblil...sorac ludkovia, budem to majstrovat v robote:)
Senzace, tohle se jen tak nevidí!
super moment
5+