bylo krasne podzimni rano a ja vyrazel na vylet do nedaleke francie:)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
white clifs of dover? :)
chyba tomu nalada, svetlo i kompozicia, ktora by zaujala... nerozumiem ani formatu a orezu... vlastne vobec neviem, preco si to fotil... priemerny dovolenkovy vycvak...
ani nevim co sem fotil...mozna ten utes, ale abych se priznal taky se mi ta fotka nelibi..ale zajimali me hlavne nazory za nez Vam vsem dekuji:)