Znaveni nemecti turiste oddavajici se odpocinku na jedne z lavicek na promenade krasneho lazenskeho mestecka Frantiskovy Lazne.
nemohl sem si pomoct a musel sem si je vyfotit,tak pro vase pobaveni vam je zde predkladam;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
...
:-/
tak nevím dobrá albovka :-)
;o))))
super momentka
(pridal by som hore par cm)
Asi bych volil BW
..samozrejme "mm"
Helmut a Gertruda jsou good :o))))))))) A pravda je že Bw by to bylo takovy reportaznejsi
Ja ja unsere Helmut und Gertruda sind gut :))
2nik-on:uz sem maximalne nahore,jinak bych tam mel kotniky dalsich prochazejicich se nemcouru:)
ale zpařený jsou dobře :)))
tomu rikam siesta
to Smok3r:
chapem, su to potvory :-)
5+, pěkná momentka, jen by jsem ji bral malinko ostřejší
:)
to znám...béžoví zachovalí turisté se vylodí z parníku, prolezou město,něco pojí a odplují....
:-)
já,skopčákům těm je tu hej..
premyslel sem BW ale tim se stratila pointa cele fotografie. jde sice o par relaxujicich nemcouru, ale hlavne jde o to ze usnuly na slunicku a jsou pekne spareny:)to by z te BW fotky nebylo moc poznat:)