•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 481 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

•• Bowers & Wilkins seria I ••

545(5.9) 48 hodin: 346 (5.8)
MTurcaN_NikoN MTurcaN_NikoN (24 827 bodů)
V galerii: Zátiší

• Tieto serie fotiek som nafotil a spracoval, aby sli rovno na moju stenu, nad repro B&W…
su to jedny z najlepsich reproduktorov na svete…Vyroba sa zacala v UK v roku 1966…
Jedna sa o seriu repro B&W DM604 S3, DM602 S3, LCR600 S3, a ASW 650

• Kto chce vediet viac:

Description 3-way vented-box system
Dimensions Height: 994mm (39.1in)
Width: 236mm (9.3in)
Depth: 398mm (15.7in)
Net Weight 29.2kg / 64.2lb
Freq. Response 39Hz - 22kHz ± 3dB on reference axis
Freq. Range -6dB at 30Hz and 42kHz
Sensitivity 90dB spl (2.83V 1m)
Normal Impedance 8 ohms (minimum 3 ohms)
Power Handling 25W - 200W into 8 ohms on unclipped programme
Drive Units Unit 1: 1x 25mm (1in) metal dome high-frequency
Unit 2: 1x 180mm (7in) woven Kevlar® cone midrange
Unit 3: 2x 180mm (7in) aluminium cone bass
Finish Cabinet: Black Ash or Sorrento (light oak) vinyl
Grille: Black Cloth

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Jachym 1
    Jachym 1
    celkem 16 942 bodů
    |
    09.04.2006 18:50
  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    09.04.2006 18:50

    ...ta na pravo je fakt supeeeer ;)...

  • SiPiT
    SiPiT
    celkem 15 732 bodů
    |
    09.04.2006 18:51

    přeji příjemný poslech .)

  • J n Bieles -
    J n Bieles -
    celkem 9 892 bodů
    |
    09.04.2006 18:52
  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 18:52

    :)) to maaaaaam :)) neviem prestat pocuvat ..

  • Leada
    Leada
    celkem 16 889 bodů
    |
    09.04.2006 18:52

    mne sa najviac páči tá v strede,pekná práca
    možno by som skúsila aj tú tretiu ladiť s predošlými,aby tam tiež bola žltá farba...ale to len vymýšlam :o))

  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    09.04.2006 18:52

    :-))))

  • Pavel Kraus
    Pavel Kraus
    celkem 13 416 bodů
    |
    09.04.2006 18:52
  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 18:52

    Dkážu si to představit na zdi nad tou repro soustavou!
    Jak velký to bude až to bude na zdi?

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 18:52

    chcel som ukazat viac ako len cisty reproduktor, cize preto ladene takto ... v dalsich seriach bude vidiet este viac...

  • Jakub Slezak
    Jakub Slezak
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 18:52

    Je to dobrý a dobrý je ve škole za 3!

  • PEDROZ
    PEDROZ
    celkem 25 353 bodů
    |
    09.04.2006 18:53

    * * * * * *

    Pěkná sestava, líbí se mi

    * * * * * *

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 18:53

    este neviem KOMI... :)) ale dost velke...

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    09.04.2006 18:55
  • Daniel Pavlicek
    Daniel Pavlicek
    celkem 11 070 bodů
    |
    09.04.2006 18:56
  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 18:58
  • Hjui
    Hjui
    celkem 13 167 bodů
    |
    09.04.2006 18:58

    do baru na zed jako delane :-)

  • Jiří Krejčí PropertY
    Jiří Krejčí PropertY
    celkem 20 850 bodů
    |
    09.04.2006 19:00

    ...

  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    09.04.2006 19:02

    líbí a přeji hezký poslech,značku znám

  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    09.04.2006 19:03
  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 19:03

    Věřím, že radost je na místě, byt se jen třese pod palbou Wattů, ale přesto: zde těkám, těkám, v sérii nemám záchytný lodní uzel!

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:03

    robert :) no huraaaa, konecne niekto kto vie co je B&W :)

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    09.04.2006 19:04

    no tiez mi tam chyba evidentna suvislost..stredna mi moc nesadla. blahozelam:):):)

  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    09.04.2006 19:05

    paradicka... ta prva fotka zaujala najviac...

  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 19:06

    fajn seria mato... paci sa mi ako som hovoril! pekne spojene a aj graficky pekne spracovane.

    V jednom filme (italian job) chcel jeden manik tiez repraky ale take ktore dokazu zo zenskej strhnut saty, tak dufam ze aj tie tvoje maju taky vikon :)

    nech sa dari

  • Martin Molnár Matthew
    Martin Molnár Matthew
    celkem 16 326 bodů
    |
    09.04.2006 19:07
  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 19:07

    *výkon

  • Katka XXX
    Katka XXX
    celkem 30 061 bodů
    |
    09.04.2006 19:07

    bacha na uši :o)

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:08

    2 katka, si dam no :))

  • Petr Luňák
    Petr Luňák
    celkem 53 659 bodů
    |
    09.04.2006 19:08

    Jelikoz mi ve stereu hraji B&W 601S3 tak nemuzu byt nezaujaty:)
    Nicmene jako fotka do katalogu bez vyhrad.

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:08

    ;) super repro...

  • Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    Lukas Ondrousek aka Jozef Hul
    celkem 180 929 bodů
    |
    09.04.2006 19:11

    ako borievky. najviac paci lava.

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:12

    SORRY ale navod ako sa pozerat na technicke foto vam nedam...

  • Fotograf 155
    Fotograf 155
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 19:12

    pravá za 7, prostřední 6, levá 5, průměr 6, tak ať ti to hraje, je to fakt technický skvost :-)
    jinak, co posloucháš za muziku?

  • Peter Karackaj
    Peter Karackaj
    celkem 11 837 bodů
    |
    09.04.2006 19:14
  • Fotograf 127
    Fotograf 127
    celkem 62 bodů
    |
    09.04.2006 19:14
  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 19:14

    Pořád koukám :-) Je to paráda! Taky bych to šoupl na zeď nemít tam velikej plakátek Rammstein ;-)

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:17

    ;) tak toto by som dal vedla neho .. :)

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    09.04.2006 19:18

    pro mě srdcová záležitost
    nautily jsou stále reference
    excelent

  • Ot s
    Ot s
    celkem 18 417 bodů
    |
    09.04.2006 19:19
  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:20

    kvoli nautilusom by som musel asi predat oblicky :)))

  • Petr Homolka
    Petr Homolka
    celkem 5 050 bodů
    |
    09.04.2006 19:20

    Pravá je fajn, prostřední bez výrazu, levá je slabá, moaré by se nemělo objevit. Celková velikost a hutnost repro je podle mne dost potlačena.

  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    09.04.2006 19:30
  • Jan Andrašši arasid
    Jan Andrašši arasid
    celkem 22 932 bodů
    |
    09.04.2006 19:31
  • Tomas Misanko
    Tomas Misanko
    celkem 2 437 bodů
    |
    09.04.2006 19:32

    dobre , ta stredna sa mi nepaci , ta porva ja ti neviem ...

    cim to zivis ? tie repro si ziadaju dobry zosik , a nezabudaj na kabelaz ,ale to asi vies , ked si si kupil taketo repro ...

    na vyrazy high end treba ale davat bacha , dnes je to uz skor fraza ako pojem :D

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:33

    zosik DENON PMA 1500rII :))) takze som spokojny :) nezabudam na nic. neboj :)))

  • Peter Veselý 1
    Peter Veselý 1
    celkem 5 326 bodů
    |
    09.04.2006 19:41

    anooo, gratulujem k repro,super volba,tiez chcem kupovat daco nove, ale az tak vysoko nemierim, tak prijemny posluch prajem

  • Aleš Lada
    Aleš Lada
    celkem 3 271 bodů
    |
    09.04.2006 19:46

    Taky mám tuto značku rád :)

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 19:51

    ;)

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    09.04.2006 19:51

    ano nevieme sa divat na technicke foto..samozrejme. ako inak

  • Fotograf 156
    Fotograf 156
    celkem 0 bodů
    |
    09.04.2006 19:56
  • Dušan 2
    Dušan 2
    celkem 8 205 bodů
    |
    09.04.2006 20:13

    waaaauuu, nesiem sa fotkou a pocuvam zvuuuuuuk :))))) No Martim je to vazne Top Audio sustava :)) a fotka je fakt na stenu !!!

  • Robert  L.
    Robert L.
    celkem 833 bodů
    |
    09.04.2006 20:38

    super aparatura aj ja ju mam.
    co pocuvas ?

  • Alt176 HonzaČerný
    Alt176 HonzaČerný
    celkem 12 101 bodů
    |
    09.04.2006 20:41
  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    09.04.2006 20:41

    som zavisly na hudbe...super

  • jirka boura
    jirka boura
    celkem 4 072 bodů
    |
    09.04.2006 21:13
  • lubos bublik
    lubos bublik
    celkem 1 731 bodů
    |
    09.04.2006 21:19

    robis im katalog? :-) BaW -cka brat...odsuhlasujem ti ich

  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    09.04.2006 21:34

    to se bude poslouchat..

  • Michal H.
    Michal H.
    celkem 14 764 bodů
    |
    09.04.2006 21:40

    B&W jsou moooc good reproduktory, taky jsem je slisel a malem u toho umrel jaka to byla krasa a cistota zvuku :-))

  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    09.04.2006 21:42

    Jo - dobrý - taky bych je bral - ahoj

  • Handy
    Handy
    celkem 359 bodů
    |
    09.04.2006 21:51

    podobnou věc od B&W mám doma, ale moje fotka není tak pěkná :-)

  • Tomáš Záhumenský
    Tomáš Záhumenský
    celkem 1 356 bodů
    |
    09.04.2006 22:06

    pekne spravené

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    09.04.2006 23:11

    °• dakujem za pozretie foto a komenty, aj body :)

    °• nech sa dari

  • Peter Duchovič
    Peter Duchovič
    celkem 23 212 bodů
    |
    09.04.2006 23:55

    a ako to hra ?

    :o)))

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    10.04.2006 00:22

    Hmm...

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    10.04.2006 01:33

    fajn, mam taky v planu nafotit svy KEFy :)
    Skoda, ze nemas ty sneky - to je asi nejlepsi designovka, co jsem videl.
    P.S. Jestli si fanda do muziky, tak muzem pokecat na ICQ! Mam mraky koncertu...

  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    10.04.2006 07:28

    líbí, fajn série

  • Juan Perverez
    Juan Perverez
    celkem 0 bodů
    |
    10.04.2006 10:20

    ja mam doma obycajne kino mercury 5+1 175 watove,
    ale ja zas niesom nijaky narocny posluchac,
    takze ked som pocul aj "obycajne" pioneer tak
    som bol uneseny...

    AD k foto: repraky sa mi pacia, aj spracovanie
    tu strednu fotku si ale mal vynechat....
    stacili bud jedna-dve, alebo nieco ine....

    skus dat dalsiu s dvoma
    ;)
    \

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    10.04.2006 10:39

    dve foto nieje seria, kolko ludi tolko chuti john...kazdemu sa najviac a najmenej paci ina fotka..

  • BoRis
    BoRis
    celkem 0 bodů
    |
    10.04.2006 11:58

    5+ :)

  • Fyl
    Fyl
    celkem 17 343 bodů
    |
    10.04.2006 12:25

    Dobre, od B&W mam prezentacni DVD :)
    Doma vsak posloucham Genelec 1031A ;)

  • Tomas Misanko
    Tomas Misanko
    celkem 2 437 bodů
    |
    10.04.2006 15:17

    s tym denonom teda nic nepokazis ..

    ladislav larren ; myslis nautilusy ? D:D:D:D to je dizajnovka ,a celkom aj lacna :S

    haluzka od kamosa: http://www.okush.sk/?article=galeria&id=lagunaii

  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    10.04.2006 16:41
  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    10.04.2006 18:43

    Tomas Misanko: jo, presne ty. Zadny jiny snad ani tak nevypadaj:) Bohuzel v Praze je na vystave nemely, ale pry nepotrebuji ani subac, cemuz i verim:)) To mit doma!:)
    Jo, jinak pekne vybaveny auticko...

  • Ladislav Renner
    Ladislav Renner
    celkem 120 234 bodů
    |
    10.04.2006 18:45

    Fyla: to BW dvd je zajimavy? Ja mam prezentacni od Pioneeru a Samsungu - je to pekne zpracovany....

  • Nomád
    Nomád
    celkem 0 bodů
    |
    10.04.2006 21:32

    ****

  • khushru
    khushru
    celkem 6 463 bodů
    |
    10.04.2006 22:42
  • Ivan BLLEMBY Krejza
    Ivan BLLEMBY Krejza
    celkem 42 329 bodů
    |
    10.04.2006 22:51
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    11.04.2006 02:05

    Ahoj

  • Fotograf 137
    Fotograf 137
    celkem 0 bodů
    |
    11.04.2006 12:56
  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    11.04.2006 16:10

    supr!

  • Jana Teltschová yanka
    Jana Teltschová yanka
    celkem 17 259 bodů
    |
    11.04.2006 16:16

    fajnotka paci

  • Kristina Kix
    Kristina Kix
    celkem 6 825 bodů
    |
    11.04.2006 16:41
  • Crocodyl
    Crocodyl
    celkem 35 283 bodů
    |
    11.04.2006 20:28
  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    celkem 6 bodů
    |
    11.04.2006 20:59
  • dlhagi
    dlhagi
    celkem 8 964 bodů
    |
    13.04.2006 10:32

    su to jednY z najlepsich:))

    je to podla mna uplne perfektne.. je na tych fotkach proste vidiet, ze si si dal zalezat a mne sa to velmi velmi paci, orez bezchybny, v tretom mi chyba zlty nadych, ale zase drevo to celkom slusne kompenzuje a nikde nie je napisane, ze musia byt tie fotky proste rovnake:)

    GOOD JOB

  • Tom077
    Tom077
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2006 13:23

    povedené!!

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    13.04.2006 14:27
  • tomas.starik
    tomas.starik
    celkem 13 611 bodů
    |
    13.04.2006 18:41

    super

  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    13.04.2006 20:41
  • Tono Hlaváč
    Tono Hlaváč
    celkem 23 560 bodů
    |
    13.04.2006 20:45

    super...

  • Marian Matta - mattaweb.com
    Marian Matta - mattaweb.com
    celkem 171 974 bodů
    |
    13.04.2006 22:51
  • Ján Macho
    Ján Macho
    celkem 87 400 bodů
    |
    14.04.2006 14:34
  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    14.04.2006 17:51
  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    15.04.2006 10:21

    dobré prevedenie 6++

  • Freedom
    Freedom
    celkem 0 bodů
    |
    15.04.2006 10:44
  • Mates Krejza
    Mates Krejza
    celkem 3 564 bodů
    |
    15.04.2006 23:39
  • Zdeněk Š.
    Zdeněk Š.
    celkem 27 068 bodů
    |
    16.04.2006 22:54
  • Tono Raditsch
    Tono Raditsch
    celkem 13 718 bodů
    |
    17.04.2006 09:35

    celkom pekna reklama...ale sorry, high-end je niekde celkom inde...!:-)

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    17.04.2006 09:37

    tono ak o tom nieco vies, :) mozeme o tom podebatit...
    tiez si zastancom toho, ze len nautily mozu byt high endova zalezitost ? :)))

  • Tono Raditsch
    Tono Raditsch
    celkem 13 718 bodů
    |
    17.04.2006 12:58

    neskromne poviem ze viem:-))
    inak v minulosti som mal 802 Matrix, boli dobre az na basy a zlozitu vyhybku a narocnost na zosik ale aj tak patrili k tomu lepsiemu co som kedy mal:-) inak dneska zacinaju dobre bowersy az od 802...:-)

  • MTurcaN_NikoN
    MTurcaN_NikoN
    celkem 24 827 bodů
    |
    17.04.2006 15:05

    osobne si nemyslim... pocul som hrat ako 802ky tak aj 801tky..ale to uz je nieco uplne ine a na jednu miestnost uplne zbytocne... to ti musi byt jasne... nikto normalny kto vie o com to je si to do beznej miestnosti nekupi :))

  • Tono Raditsch
    Tono Raditsch
    celkem 13 718 bodů
    |
    17.04.2006 17:16

    ...ved ja som si aj tak kupil celkom inu znacku:-))

  • M A TT Y
    M A TT Y
    celkem 2 623 bodů
    |
    18.04.2006 14:24
  • lpl
    lpl
    celkem 35 901 bodů
    |
    19.04.2006 22:02

    pekna seria...

  • theedge
    theedge
    celkem 23 973 bodů
    |
    19.04.2006 23:33
  • vlamich
    vlamich
    celkem 21 784 bodů
    |
    19.04.2006 23:42

    Jo,jo.Fajn.

  • Tibor Tomasch
    Tibor Tomasch
    celkem 14 889 bodů
    |
    20.04.2006 08:22
  • Fotograf 108
    Fotograf 108
    celkem 0 bodů
    |
    20.04.2006 15:06

    rovnaku tu stredny mi to nejako kazi, neviem preco. A zase sede texty. Celkovo prijemne sa na to pozera.

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    20.04.2006 20:05
  • Muréna Morey
    Muréna Morey
    celkem 29 688 bodů
    |
    03.05.2006 10:51
  • Peter  P A U K...PP...
    Peter P A U K...PP...
    celkem 34 743 bodů
    |
    12.05.2006 16:38
  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    06.07.2006 17:20

    jako predesla.... AHOJ

  • erik alias eros
    erik alias eros
    celkem 4 281 bodů
    |
    11.07.2006 14:44

    no tak toto by som si rad vypocul

  • Fotograf 119
    Fotograf 119
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2006 11:14
  • radim kolibík
    radim kolibík
    celkem 7 966 bodů
    |
    13.08.2006 23:25
  • Patrik Sisa
    Patrik Sisa
    celkem 19 536 bodů
    |
    27.08.2006 17:28
  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    17.09.2006 16:51
  • renataT.
    renataT.
    celkem 0 bodů
    |
    22.09.2006 17:33
  • Aneta Coufalová
    Aneta Coufalová
    celkem 11 825 bodů
    |
    07.02.2007 21:46
  • sacred
    sacred
    celkem 0 bodů
    |
    12.08.2008 00:51

Další informace

Vloženo: 9. 4. 2006
Album: •° Bowers & Wilkinson repro °•
Zobrazeno: 337 x
Fotoaparát: Nikon D70

Štítky fotografie

  • ostatní 16384x
  • reklama 1403x
  • technika 6887x

Další fotky autora

  • °•. NAKED COWBOY from New York... .•°
  • •• Bowers & Wilkins seria IV ••
  • † •NEW YORK, TWINS rok 1997• †
  • •• Bowers & Wilkins seria III ••
  • °°°  Pred popravou... °°°
  • foto from Norway ... IV,     Costa AtlanticA
  • °•  Este prihraj tej slahacky, je perfektna ;oP  •°• Tiger Sibirsky II
  • °                                 °
  • foto from Norway... V     Costa AtlanticA
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • ...zdravé,chutné,v barvě lásky..
  • minulost
  • bez nazvu
  • Vždy s úsměvem...
  • Pták ohnivák ...
  • Rychlá rota v akci....
  • Ledoví sloni
  • Večerní pohoda....
  • zima v podzimu...
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.