Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
Kdyby ta fotka byla větší tak dám asi víc.
větší by asi bylo lepší ..
Jako Špekoslav
4-
moc se mi nelibi, jak je ten stromek hrozně nahnacany do kouta a zakryva velkou cast vybezku
Na Hvaru je moc fajn
větší prosím ;-)