Kdo? No přece Grossglockner, familierně zvaný Velký zvoník. Měří 3798 m n. m. a je nejvyšší horou Rakouska.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkné, jen ten keř vlevo je pro mě až příliš velký
Keř je v popředí v pořádku,jen bych volil větší odstup.Ten keř je mimochodem modřín.Také by se mi líbil případně ořez a ponechání pouze levé části snímku.5+
už tuhle fotku tady máš, Miloši
Jestli myslíš tu vloženou 26 února, tak to je jiná, focená mobilem o 4 minuty později. Ale je to ze stejného místa, to přiznávám :-)
"Jestli myslíš tu vloženou 26 února, tak to je jiná, focená mobilem o 4..." - zobrazit celý komentář
23.9.2025
"23.9.2025..." - zobrazit celý komentář
No jo, fakt... Mám v tom nějaký guláš. Budu mazat. Díky za upozornění :-)
"už tuhle fotku tady máš, Miloši..." - zobrazit celý komentář