To jsem jednou prijel ze skoly a kdyz jsem si vybalil batoh, tak koukam v protejsim okne, ze vidim odraz slunce...No uz bylo pekne do oranzova, takze jsem ani na chvili nezavahal. Bylo to prvni slunce asi po mesici. Nastesti byl u nas zrovna bracha, takze jsem mu zabavil auto. Sbalil jsem fotak a mazal jsem u nas za mesto, kde je takovy vyhled na zapad. Je to foceno asi pred 3 tydny. Tak comentujte...Diky
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Trochu si víc pohrát s kompozicí;-)
no nevim...
zase jsem mimo obraz s hodnocením ostatních, tohle je kýč a ještě špatná TK, promiň ... kdybych hodnotil dám max. 3
Klidne dej priste 3body, me to vadit nebude. Je to preci Tvuj nazor. Jsem rad za kazdeho nazory
comenty k západu slunce už mi došly, bylo jich tu v poslední době ...
fajn