Z prvniho foceni se zableskovym svetlem. Za konstruktivni kritiku budu rad.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
-
je to takové tmavé!a i ta podlaha ruší.zkus trochu přisvítit i zespoda.třeba deskou
Nie som odbornik na tento zaner, ale svetlo sa mi celkom paci. A vadi mi hlavne ze je to strasne male. Vo vacsom formate by sa na to lepsie pozeralo.