Holka nebo kluk? Přiznám se že já to nepoznal.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
foto děcka :)
parada
vyborne, moc se mi libi vyraz
parádní výraz :o)
Výborná
ano :) rekl bych dobry portretik ;)
WiZiO ... dík
Václav Ehrlich ... jojo, zařadil jsem to i do kategorie portrét, aby si někdo nemyslel, že se jedná o západ slunce :)
supr vyraz, krasne pozadi
spis vychod nove hvezdy ;)
Václav Ehrlich ... no uvidíme ... poznals že je to kluk?
nebo že je to holka?
kluk a pokud holka, tak je v ni ... kus chlapa :)
Pěkný kibic:-)
fajn...
kp .. kde je tam ten kus chlapa?
pěknej portrét.. ukázkovej pohled dětí když nad něčím špekulují co vyvedou jen co se otočíš.. :-)
krasny a krasny dite:o)
doufam, zes mu to lizatko nevzal, chudak mala:D a funny... same sestky, na sedmicku to proste neni, ale je to opet cista prace!:)...ja bych dal petku, bo to atelierove pozadi me SILNE neba:/, ale nechci narusovat serii sestek a virit emoce:/...
super:D
Já myslím, že je to kluk:)
pekny vyraz ... :)
děvče a úžasný výraz
líbí
jenom holky nosej pod trikem ještě košilku!!! :DDD
...:))
co dodat, já bych tipl snad kluka, kluci nosí taky tílka
Super kluk.
spodna odrazka na vrch oci
nepoznal ;)
***
typuju, že holčička, i když to by se ta fotka musela vidět před úpravama, ale pěkný, líbí
líbí,ten výraz je super
pekna fotografia
bezva pohled..!! :-)
6+
nic ... nechápu jak by jakékoli úpravy mohly rozdělit holčičku od chlapečka (je to jen zkontrastněné)
nelíbí se mi pozadí...
5+Kvalita joo:o)Ale nesedne mi pozadi.Nemuzu si pomoct ale vypada tam nepatricne
libi :-) jinak holka
Já myslím,že to je klučina.
Parádní výraz:o)
ses dal na děti ?
hlasujem za kluka :-)
Silný světlo
chalanisko.. :o)) krása!!! juuuuuuu...
super fotecka..libi..:)6+
:)
zase bych se opakovala...
6/5
to je kluk ne? =)
juj, něco jiného než obvykle ;o) velmi podařené!
a myslím, že je to kluk - ale hodně váhám ;o)
Nojo, je to klučina jeden :)
holka
tak ten výraz je prostě správňácký :)
toto je hodne dobré
já to věděla, že je to kluk :-)
parádní portrét
:)
Pohlavi je uz sice odhalene, ale je to kluk jak vysity, neni pochyb! Moc hezke i pozadi super.
pěkný výraz:-)
holkokluk:))
milá fotka
6+ super :) tipla bych to na klučíka...
:) skvela foto
výborná
tak sem som sa musel vratit - super osobka to dieta
Dobrý portrétik.
:)
5++
:)))
6+...je to jasnej klucina ;)
parádní!
to je kluk jak buk:)
..yeees.. ;-)
Kluk;) Určitě:)
:)) hehe nazev!
6+ super
krása
fajn pozadie a farby
Zdar Jiříku
Crocodyl ... to není autoportrét :)
Myslím, že není výborná. Je prostě vyjímečná :) Proto 7.
Jůůůůůů
jasný chalanisko-beťárisko,páči sa mi úprava 6+
Kdepak otočit, ten do sebe láduje lékořicovou žížalu, či co mu to kouká pod prsteníčkem!
:-)
Dost dobrej výraz!
výborne
Mám rád profi prácu!
supr
holčička:)
:)
6+
...povedený rádce
K tomuhle jsem se musel zase vrátit, VELMI se mi líbí :-)))
hehe tomu říkam výraz :D
:-)
:)
parada:-)
to je výraz :), řekla bych holka, ale asi to už bylo řečený, komentů je hodně :)
der zupper
ta se povedla jirko :)
výraz super fotka taky!
:-)
fajn