Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné
5+
pěkná
5+
5++
dík
(sem tam koment?)
5++
Název by měl být snad "Na pokraji zkázy"
ok
4+ jedina zajimava vec je ten prohnutej horizont
dost rušivých prvků
6-
4+
5+
fajn 5++
Malinko říznout spodek a rámeček, jinak moc pěkný
5+
fajn
Sníh už je dost světlý.
pekne