Tentokrát obloha tolik "nemalovala", takže čb.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kompo dobrá, jen bych si pohrál ještě s TK...
:: 4+ chybí ostrost, TK pokulhává, ::
líbí
5+ pěkný :)
:: No asi takhle....obraz není čistý, jde vidět neostrost...zřejmě způsobená použitím delšího času nebo prostě horším fotoaparátem. Stativ se na focení krajinek hodí vždycky! Nahoře zbytečně moc místa a vlevo taky.
Ať se daří
PS: TK znamená "technická kvalita". Taky jsem zprvu nechápal, co to je ;-) ::
to knedlík: ok, kompozici jsme tak chtěl, k ostrosti máš pravdu.
kapku kontrastu
Jednoduché, hezké => Líbí
+
mě se líbí
Dokázal bych si to představit s jinčí kvalitou. Ale kompozičně a náladou se mi to líbí.
Takové já můžu, líbí.
6+
líbí
fajn