Najlepšie sa učí, keď je človek v pohodičke. Je to momentka, kedy spolužiak ani nevedel, že ho fotím...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn moment
Dala bych 5, ale to jméno ne-e
z fajn fotky si udělala tím rámečkem a nápisem kýč jak poleno
nevychytaný rámeček...a fotka je natěsno...a trošku neostrá...jinač fajn :) líbí :)
avanka.b-myslis konkretne to, ze som tam ten nadpis dala alebo jeho meno?! lebo to druhe by som zial nemohla ovplyvnit...ale skor si myslim, ze to bola moznost 1. :) ale aj tak diky
super, drží si prst, kde skončil a obzerá spolužiačku...
5++
pěkný, i když ten rámeček mě tam vyloženě rozčiluje :-)
:o) určitě jsem myslela, že se mi nelíbí jméno napsané takhle přímo ve fotce :)
Jinak jméno to je pěkný!
mne sa paci
nevyzerá, že by sa nejako veľmi učil, skôr ho zaujímalo niečo za oknom, jestli se nepletu
mně se líbí,ale trošku místa by opravdu neuškodilo=)
5+ pěkně vyfocené :-)rámeček mi nevadí
5+
Fajn moment; preco ten nazov? Mne sa nezda, ze by cital Aristotela..
Peter Chrenka: bo sme prave vtedy preberali Aristotela, Platona,...
:-) ale metafyzika, ani "svet idei" ho tusim velmi nezaujali:-)
5+ za atmo
neostré a tím rámečkem jsi to zazdila. Strašně jsi ho tím zavřela. Je to natěsno
:-))
bez napisu!!!
pěkné),ale to těsné orámování ne..
neviem ...
moze byt
fajn momentka jen trošku ostrost jinak 5++
rámik nie,fotka sa mi páči
bezva
jo, paci sa mi...
môže byť
fajn , ten ramik kapanek , inak ja vlastne nemam ani zadnu takuto foto zo stredoskolskych cias