. . . to Vám vzkazuje pan Lemur.
Podpisy prý nerozdává. :-)
Pěkný večer přeji všem.
(-: MĚJTE SE RÁDI :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:)
tak ze ho taky pozdravuju, az ho uvidis, tak mu to nezapomen vyridit!!! :-) pekne to mas ;-)
Fajn
:-)
:)
:-))
tvoje fotky mi vzdy dokazu vyludit usmev na tvar a to si velmi cenim... dik... :)))
že děkuje celá naše rodina
krásnej
to je kúsoček ;o)))) 6+
6+ a viřiď mu, že ho taky pozdravuji
ten nic takovyho nerikal......tady de uplne jasne videt jak vali beatbox!!!! :D
:)
Vyraz je uplne spicovej:)
:)) dobrej
moc silný rámeček
Díky za pozdravy:o)
=) moc hezke.. ostatne jako vždycky =)
dobra foto!
Hezkej
hezká kata
Že dík, až ho příště potkáš. :-)
taky zdravím (lemuřího krále Jelimána - Madagaskar ;-))
Já tak rád trsám trsám, ty tak rád trsáš trsáš . . .
To je z Madagaskaru ;o)
:-)
líbí
...pěkné ;o)
:o)
(: :)
hele, zvíře!
supr kompo a vyraz!
jé ty máš hezčího
:-)
najs :)
:)
:)
5++
:-)
Super pohled
Čistě provedená fotografie :)
!!!
krasna fotka a supr nazev:)
5+ pohled je pěkný, ale hlava se mi nezdá úplně dobře prokreslená a na čele je srst přepálená