. . . jedné mojí oblíbené kočičky. Přeji všem pěkný večer a nešetřete písmenky. :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc hezké!!
pěknej tulínek :o)
super
Mnam.
Krasne barevne sladena fotka, pricemz ciica jeste porad vystupuje.
... z pozadi fotky:)
Trosku vadi urezane ucho, ale aj tak je to stale za 6.
Krásná čičinka!
Kdepak se takové loví?
pěkné
To Carlos N. většinou v ZOO, nebo taky doma. :-)))
jo moc hezký - proč nemá celé ucho?
paráááda
6++
Dobrá kočička, škoda že nemá ouška
5+No jo ty ouska taky postradam Ricci. Videl jsem tvoje lepsi:o) Ovsem tvuj zajem o kocky je evidentni:o)))
nádherná kočička
fajn kočička, přidal bych trochu nahoře. Na tu Sigmu už taky šetřím ,-)
pekna cica :o)), doma mi staci ty me :o))
Pěkný fousky má kočička.
pěkné
pěkná čičinta :-)
Bral bych ji aj s uchem :)))
5+
:o)
Hmm...to je fakt dobré
fiha... tak predsa sa este najde nejake tvoje zvieratko, ktore som nevidela... ;) potesilo...
Mňau :)
a dokazal bys ju takto vyfotit aj v diveke prirode, hmmm??? ale povedlo se, to se musi nechat...;-)