Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrá
fajn, predna cast mohla mat lepsiu ostrost
Na me je tam toho strasne moc...
a vrch by som rezal
4++
5++
barvičky, vodička.. nevim, no, vody je tam asi moc..
4+
5+
koukni na potucky na tohle servru ... a uc se .. :) .. todle nepovedene .. "1-2" .. pekny den :)
ako sam
líbí
4+
5+