Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmm, docela zajímavé....
Pěkný cecíček :-)
dost neprirodzene. svetlo pekne. ale dost siroky zaber a ta neostra tvar mi vadi.
5+
4++
pekny,skoda ty tvare.... Ahoj :)
4/4
to ze se to lidem moc nelibi, na to se nedivej :) me se to libi hodne, je to osobite. Strasne se mi libi to oko :).
ten sum si tam pridaval v kompu, anebo velke iso?
5+
PIF: diky
iso
už je tam toho moc...možná bez té hlavy by to bylo lepší..nevím...tomuhle moc nerozumím.
mne sa paci tiez
ta hlava tam je .....pitoreskní(?)
zaujimave
skusal som orezat zvrchu az po tu ruku ako konci na lavom okraji a zda sa mi ze lepsie vynikne tvar v popredi ten vrch fotky mi pripada kusok rusivy ale je to rozhodne zaujimave
skusaj dalej nedaj sa znechutit fotis pre seba
zachytavas svoje myslienky pohlady pocity
bolo by zle keby si tak nefotil
inak skus niekde najst knihu bill brandt Perspective of Nudes
když dva dělají totéž, není to totéž...
podla mna nema chybu
ta tvar tam rusi
dobré!
zajimavy
Ta hlava se mi tam vubec nelibi
5+ zajimave ikdyz ta hlava mi malinko rusi celkovy dojem :)
Velmi pekne nasvietené.
4- FA je inspirací pro každého - ale chtělo by to ještě zapracovat (mohls to zkusit aspoň zrcadlově otočit!) ahoj :)
5- vadi mi tam ta rozmazana tvar..
hodně netradiční... hodně dobré...
+ pro mě...
Tak tohle není vůbec špatný. Pěkné světlo.:o)
tvoje nejzajímavější fotka, i když trochu UFO:-)
zajímavá fotka, jako e.t. z Akta X ;-)
škoda že tu málo lidí uvádí objektiv a skoro nikdo neuvádí ohnisko, na jaké byla fotografie nafocena :-(