Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No nazdar harcovníku, není ta aura kolem malé ručičky taková nějaká moc hranatá? Jak velký byl původně original?
Zajímavé foto.
Skvěle!!
No a vidíš jak ti to s ním jde :0)
to je dobrý! :) 6+1 za komentar...dvojsmyslny vyznam-super
Potvora: je to spořič obrazovky zhruba stejně velký, ho teď vidíš. Proto ta hranatá ručička... (vyfoceno, rozmazáno a zmenšeno na 25%).
Jan Kocum: já ten stativ opravdu kupil včera večer! :)
jojo, v pohode, libi se mi ten dvojsmysl...uz to bez stativu neslo...tak za pet minut dvanact koupen...supr
6- ;zajimave
A ja bloud myslel, ze to byly nejake digitalky nebo tak neco :-). No, kazdopadne zajimavy napad.
zaujimave , a dobry nazov
Jo stativ to je vec, dobrej napad
6+ za titulek ;-)
to umyslne rozmazani nechapu...
dobry, pripomina mi to Vomacku!
Taky se na stativ tesim :)
zajimavy
Üž jsi ho měl mít dávno... :))
:-))), :-)))
líbí nápad :-) ...
++
to já ho vozil v kufru v autě 14 dní než jsem ho poprvé použil,pořád jsem si říkal ted je to dobry,je tady moře lidí to zas bude ostuda....
za nápad
Bezvadné
bezva fotka
Stativ je fajn vec, kdyz mas navic dobry napad, jak ho pouzit, je to jeste lepsi :-) 5+
5+
za napad
:o)))
:-)
:o)
4 prevedenie sa mi nepaci, posobi to na mna rozmazane aj na nehybnych castiach, Aura je prilis vyrazna. Ale 15minut je 15 minut. ;-(
To marcus: nebude to spis 15 sec ??????
Paráááda:-))
paraada! povedlo se ti to chlape:)
sakra, body
To je fakt hezky.
líbí
Pekny napad, ale pusobi na me take trochu rozmazane
a ješté body....a to jsem si říkal, že se mi to nemůže stát
Owert: dostal si ma, povodne som si myslel ze su tam len 2 rucicky a ze je to vykreslene tou minutoukou. Teraz vidim ze moja uvaha je jednoznacne chybna. Ale nepaci sa mi to tym padom onic viac.