Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Celkom pekné.
Možno by som to orezal zľava o ten strom.
Pěkná krajinka
+ stromy v popředí mám přeostřené, možná se mýlím
Já bych ztmavil oblohu,ale hezký.
hodne doostrovano
prostě: jo
...jen bacha: doostřit, nepřeostřit:-)
celkem líbí, ale jsou tam některá "hluchá" místa, jako ta vypálená tráva vpravo dolu. No ale když to tam tak bylo, co s tím...
Mně tam nesouhlasí název s vlastním záběrem, z té vesničky tam toho moc nevidím...
Hmm. Tam se musi pekne bydlet!
příjemná atmosféra,mam rád toto světlo