mohl jsem si vybrat - buď jít dál a mít celé rameno, nebo zůstat blízko a mít velkou radlici...
(btw: ta velká radlice ve fulscreenu působí úplně jinak, než na téhle zmenšenině)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to určitě lepší, než mít celé rameno, takhle to má zajímavější perspektivu a ostatně nefotíme do katalogu stavebních strojů že :-)
4+ určitě to má dobrej základ, chtělo by to tam ale dodat trochu atmosféry, plus trochu zkrotit ty odlesky
mi tam chybi spodek lzice - zubu
jako Ji Ja
4++ zajimave, neco mi na tom ale taky vadi, mozna jako JiJa, mozna taky dotyk radlice a pasu a taky ta obloha...
neoslovilo ma to
Skvělej námět, jen trochu dopracovat.
5+