Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
nice
abych pradu řekl, tak s emi moc nelíbí formát fotky. spodek bych uplně zrušil:) (myslim, že by se to hodilo do čtverce, ale...:))
Carovne...
chcelo by to asi iny vzrez, mozno viac detailov
Líbí
určitě zajímavé..
fajn..
sorry, spodku mi přijde moc
5-
pekne :)
volil bych jiný ořez, určitě spodek, retušnul bych vlevo tu vyčuhující větvičku a taky ty matné odlesky, možná to mohlo být trochu ostřejší:-)
Možná moc tmavé ve spodu
příliš velká tmavá plocha dole
5+
moc hezký
to mi sedi
5++
pěkné....:-)
v poho
vidno, že sa okolo seba pozeráš..pekný moment..dobrá práca svetlo/tiene..pekná fotka!!
to se povedlo spodku bych bral mene
podarena, paci sa mi ten kontrast
mne to trocha kazia tie sive flaky
5+
Líbí
líbí
Hezký
velmi velmi velmi paci..skoro malo do 7