Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozicne lepsi ale jeste bych to naklonil a posunul do prava
tie konare na lavo by som retusol...inak fajn;
me se to moc libi
líbí
5++
Odkdy lyžujeme na bahně ?! ;o(
ale jo má to hloubku
tk dost nizka
6/5
4+
líbí
fajn