průlet dvou motorek na ME v motokrosu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tomu modrýmu skokanovi se vpravo ztrácí hlava v mracích a semtam je to photoshopování docela vidět...příště by to asi chtělo maličko pečlivějc :)
Jezdil jsem motokros a takove fotky mam rad, a moc pekna montaz.++
nic moc, spíš nic
.
5+
škoda že se ta jedna hlava skrývá v těch mracích:-(