Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pocitově..
jo...
nezaujalo... technicky OK
hodně zajímavé, líbí...akorát podle mne trochu ruší tmavý flek v levém horním rohu
5++
mě se to moc líbí, dobré oko
najprv sa mi to zdalo ako nic moc, ale po dlhsom pozerani OK 6
jo
todle ja muzu
radijátor
5+
jako Čuk
5+1 za napad
Líbí se nápad i zaostření až na střední žebra,jen bych ubrala černou v levém dolním rohu.
trefny nazev :)
Pocitově.
pěkně přesně zaostřeno, aby z toho byla kompozice ... "a přitom taková blbost, že?" :-)))), škoda, že ti lakýrníci to nenatřeli pořádně.
hm
u mne ok...
Také mám v galerce jedno topení. Člověk by neřekl, jak je takový radiátor fotogenický. :-)
i tak to jde...
hmmm, obyčejná věc zajímavě vyfocená. pěkná