komprese je bestie
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hezký
5+ s kompresí recht!
líbí:-)
jojo..moc dobrý...hlavně ten červenej kámen..
myslím že jsi to nefotil v roce 2006 , ne , .-)
IVO DUDEK: hehehe, to máš pravdu :)) tak to je faux paux
pěkné
=) 2006 =)
pekna vodicka
Zítra tam jedu, zkusím asi něco zimního. Jinak OK u mě za 6...
sorry
čistá práce
pěkný
super
5+
5+ mám pocit,že to není ostrý,tak nevím:)
pekna kompozice, ale prijde mi to spatne zaostrene, kamen ve predu je ostry a zbytek dost rozmazany, u podobnych fotek bych ocenil vetsi hloubku ostrosti.
5-
nějak mi tam chybí ostrost
5+pekne
5+
f(c)k ja tomu nechapem, podla mna je 200KB prepich. Musi sa do toho zmestit kazdy;
inak pekna foto
Trošku neostré.
Prijde mi to hodne neostre a vybledle.
slušná
Ostrost popředí
tuším, že být vložená dnes, bude propadákem :o((
TK hodně mizerná
kompozičně dole natěno (říznutý ten dominantní kámen)
Nevím, jak bych bodoval v roce 2006,ale dnes nedám více jak 4+
taky to dnes nevidim na víc než dobré foto